Commissies

 

Bestuur 

 

Rob Almering

Voorzitter
 

Mignon ter Beek-Ehren

Secretaris
 

Mark de Lange

Penningmeester
 

Rene van Rijsewijk

Facilitair en horeca
 

Ben Wienk

Breedtesport Junioren
 

Klaas de Leeuw

Breedtesport Senioren
 

Vera Vorstenbosch

Tophockey Dames
 

Reinier Hoogwout

Tophockey Heren
 

Vacature

Communicatie, sponsoring en maatschappelijk
 
 

Operationeel Centrum 

 

Claudine Kiefer

Clubmanager
 

Marianne Anten-Wintjens

Secretariaat
 

Iride Eickholt

Secretariaat
 

Vacature

Financiële administratie
 

Walter Verleun

Horeca
 

Boy van den Eng

Chefkok
 
 

Financial Control 

 

Wilfried Nijkamp

Voorzitter
 

Maarten de Rouw

 

Richard Oude Elberink

 

Martijn Hillen

 
 

Wedstrijdsecretariaat 

 
 

Wedstrijdsecretariaat senioren [mail]

 

Karien van Looij

 

Bas van Asselen

 
 

Wedstrijdsecretariaat junioren [mail]

 

Claudine Kiefer

 

Agnes Verstappen

 

Netty Hovy

ondersteuning junioren
 
 

Trainingscommissie [mail]  

 

Thom Kuijsters

Hockeymanager
 

Jacobijn van Hiele-Houx

Trainingscoördinator jeugd/senioren
 

Mark Landman

Trainingsopleidingen
 

Robert Jan van Bavel

Technisch Manager
 

Joost Brouwers

Trainingscoördinator mini/senioren
 

Arnt Haanappel

Veld Coördinator
 

Olivier Verstappen

Veld Coördinator
 

Frank Schijvens

Veld Coördinator
 

Rutger de Quay

Veld Coördinator
 

Estrild van Stekelenborg

Veld Coördinator
 
 

Keepersschool [mail]  

 

Jan van Onzenoort

Coördinator
 
 

Tophockey Jeugd [mail]  

 

Vacature

Technisch Manager
 
 

Technische Commissie Jeugd [mail]  

 

Vacature

 
 

Technische Commissie Senioren [mail]  

 

Jacobijn van Hiele-Houx

Algemene zaken en Lijncoördinator Dames
 

Vacature

Lijncoördinator Heren 2 t/m 6
 

Lisanne Schiphorst

Lijncoördinator Heren 7 t/m 13
 

Joost Brouwers

Lijncoördinator veteranen en doorstroming A-Jeugd
 

Hedwig Steijger

Lijncoördinator Dames en Heren Jong
 

Nicole Mallens

Coördinator Trimhockey
 
 

Jeugdcommissie [mail]  

 

Arthur Koopman

Voorzitter Jeugd Breedte
 

Franca Diels

Secretaris
 

Juliëtte Orie

Communicatie JC
 
 

Jongens J [mail]

 
 

A lijn

 

Franca Diels

Lijncoördinator
 

Kim van den Baumen

Lijncoördinator
 
 

B lijn

 

Kim Hillen

Lijncoördinator
 
 

C lijn

 

Roel Toorians

Lijncoördinator
 
 

D lijn

 

Chun Yin Tan

Lijncoördinator
 
 

Meisjes J [mail]

 
 

A lijn

 

Franca Diels

Lijncoördinator
 

Kim van den Baumen

Lijncoördinator
 
 

B lijn

 

Marijke van der Kemp

Lijncoördinator
 

Rutger de Quay

Lijncoördinator
 
 

C lijn

 

Oscar Verheijen

Coördinator
 

Matthieu Mureau

Lijncoördinator
 
 

D lijn

 

Noortje Nuijten

Lijncoördinator
 

Stephane Aelberts

Lijncoördinator
 
 

Minicommissie [mail]  

 
 

Algemene Zaken [mail]

 

Susanne van der Veer

Voorzitter
 

Niek Damen

Secretaris
 

Jelena Scheffers

Mailbox
 
 

Jongens [mail]

 

Rogier Berben

Jongens Funkey
 

Rogier Berben

Trainingsmini's
 

Monique Netten

J6-tal 1e jaars
 

Bas van Hiele

J6-tal 2e jaars
 

Jasmijn van Mastrigt-van der Miessen

J8-tal en Top
 
 

Meisjes [mail]

 

Rogier Berben

Meisjes Funkey
 

Jasmijn van Mastrigt-van der Miessen

Trainingsmini's
 

Jelena Scheffers

M6-tal 1e jaars
 

Tommie v.d. Schoot

M6-tal 2e jaars
 

Jelena Scheffers

M8-tal en Top
 
 

LG [mail]  

 

Ineke de Winter

Coördinator
 

Sacha van Lith

 
 

Accommodatiecommissie [mail]  

 

Joop Rondel

 

Harry Ehren

 

Han Froeling

 

Sil van Swelm

 

Marcel Koppens

 

Jan Pennings

 
 

Arbitragecommissie [mail]  

 

Vacature

Voorzitter
 

Maarten ter Bekke

vice-voorzitter
 

Ebbo Dekema

 

Arnt Haanappel

 

Berry Hanssen

 

Anne Marieke Fransen

 
 

Barcommissie [mail]  

 

Ton de Groot

 

Vacature

 

Loek Willems

 

Wim Jansen

 
 

Communicatiecommissie 

 

Anneke van den Broek

Voorzitter; Hartsticke Bosch
 

Vacature

Hartsticke Bosch
 

Edwin Smolders

Stadionspeaker
 

Jan-Willem van den Akker

Stadionspeaker
 

Robèrt Sanders

Clubfotograaf
 

Frank Reelick

Fotograaf
 

Maarten ter Bekke

Camera
 

Vacature

Digitale media
 

Ruben van der Steenhoven

ICT
 

Lara van der Steenhoven

verslaggever/regie
 
 

Evenementencommissie [mail]  

 

Mayke van Onzenoort

 

Paul Vernhout

 

Vacature

 
 

Overig [mail]  

 
 

EHBO

 

Berry Hanssen

Coördinator
 
 

Materiaalcommissie [mail]

 

Marcel Koppens

Coördinator
 
 

Vertrouwens Contact Persoon (VCP) [mail]

 

Sanne Braaksma-Wuisman

 
 

Sponsorcommissie [mail]  

 

Gerard Booij

Voorzitter
 

Philippe Schuit

Commissielid
 

Vacature

 
 

Sportiviteit & Respect 

 

Ineke Hanssen

Voorzitter
 
 

Tuchtcommissie [mail]  

 

Frans Schalk

Coördinator
 

Geneviève Loos

Lid tuchtcommissie
 

Robbert van Schaik

Lid tuchtcommissie
 
 

Zaalcommissie [mail]  

 

Annemarie Kuiper

Jeugd
 

Willemijn Schalk

Jeugd
 

Marianne Hougaard-Enevoldsen

Jeugd
 

Maaike ter Bekke

Senioren