Heren 01 Hoofdklasse

 
Daniel Aarts
Joep Burgerhof
Gijs Campbell
Simon Dalderop
Nicolas Della Torre
Sebastien Dockier
Loïc van Doren
Jelle Galema
Sebastian van der Graaf
Bram van Groesen
Paul Gruijthuijsen
Laurens van Leur
Arjen Lodewijks
Joaquin Menini Suero
Laz Omrani
Tijmen Reijenga
Noud Schoenaker
Austin Smith
Jasper Tukkers
Imre Vos
Eric Verboom-Trainer/Coach
Ruben Mulder-Ass. Trainer/Coach
Roderik Nierman-Ass. Trainer/Coach
Monique Zwaan-Manager
Mark van den Boogaard-Fysiotherapeut
Martijn van Raamsdonk-Fysiotherapeut
Martijn Franken-Teamarts
Jop Beuger-Video analyst

Aankomende speelronde

ZONDAG 28 APRIL 2019
Thuis Uit Aanvang
Almere H1 Pinoké H1 14:45
Bloemendaal H1 Amsterdam H1 14:45
Kampong H1 Den Bosch H1 14:45
Klein Zwitserland H1 HGC H1 14:45
Oranje-Rood H1 Tilburg H1 14:45
SCHC H1 Rotterdam H1 14:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V +- Straf
1 Bloemendaal H1 18 42 13 3 2 34 0
2 Kampong H1 18 42 13 3 2 27 0
3 HGC H1 18 34 10 4 4 30 0
4 Oranje-Rood H1 18 33 10 3 5 5 0
5 Den Bosch H1 18 33 9 6 3 16 0
6 Amsterdam H1 18 31 9 4 5 14 0
7 Rotterdam H1 18 27 8 3 7 3 0
8 Pinoké H1 18 17 3 8 7 -9 0
9 Tilburg H1 18 13 2 7 9 -29 0
10 Klein Zwitserland H1 18 10 2 4 12 -27 0
11 SCHC H1 18 9 2 3 13 -32 0
12 Almere H1 18 8 2 2 14 -32 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 apr SV Kampong Hockey H1 14:45 uit
3 mei Hockeyclub SCHC H1 20:30 uit
5 mei HC Bloemendaal H1 14:45 uit
12 mei HC Oranje Rood H1 n.n.b thuis - KGW 1

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 26 AUGUSTUS 2018
Rotterdam H1 Amsterdam H1 2-1
Den Bosch H1 Tilburg H1 3-1
HGC H1 Oranje-Rood H1 4-5
Almere H1 Bloemendaal H1 1-2
Klein Zwitserland H1 SCHC H1 3-2
Kampong H1 Pinoké H1 4-1
ZONDAG 2 SEPTEMBER 2018
Pinoké H1 Rotterdam H1 1-3
SCHC H1 Kampong H1 2-7
Bloemendaal H1 Klein Zwitserland H1 3-1
Oranje-Rood H1 Almere H1 3-1
Tilburg H1 HGC H1 1-3
Amsterdam H1 Den Bosch H1 3-0
VRIJDAG 7 SEPTEMBER 2018
SCHC H1 Pinoké H1 2-2
Den Bosch H1 Rotterdam H1 3-0
HGC H1 Amsterdam H1 0-2
Almere H1 Tilburg H1 1-1
Klein Zwitserland H1 Oranje-Rood H1 1-1
Kampong H1 Bloemendaal H1 1-2
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Pinoké H1 Den Bosch H1 1-1
Bloemendaal H1 SCHC H1 5-0
Oranje-Rood H1 Kampong H1 1-3
Tilburg H1 Klein Zwitserland H1 1-1
Amsterdam H1 Almere H1 4-1
Rotterdam H1 HGC H1 2-6
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Klein Zwitserland H1 Amsterdam H1 1-2
Almere H1 Rotterdam H1 2-2
HGC H1 Den Bosch H1 4-4
Bloemendaal H1 Pinoké H1 2-0
SCHC H1 Oranje-Rood H1 1-2
Kampong H1 Tilburg H1 6-0
VRIJDAG 21 SEPTEMBER 2018
Pinoké H1 HGC H1 2-4
Oranje-Rood H1 Bloemendaal H1 0-0
Den Bosch H1 Almere H1 0-1
Tilburg H1 SCHC H1 2-2
Amsterdam H1 Kampong H1 0-2
Rotterdam H1 Klein Zwitserland H1 2-0
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
SCHC H1 Amsterdam H1 2-4
Bloemendaal H1 Tilburg H1 6-1
Almere H1 HGC H1 0-4
Klein Zwitserland H1 Den Bosch H1 1-3
Kampong H1 Rotterdam H1 1-2
Oranje-Rood H1 Pinoké H1 3-2
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Den Bosch H1 Kampong H1 1-1
Rotterdam H1 SCHC H1 4-2
Amsterdam H1 Bloemendaal H1 2-2
Tilburg H1 Oranje-Rood H1 1-4
Pinoké H1 Almere H1 3-1
HGC H1 Klein Zwitserland H1 5-2
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Den Bosch H1 SCHC H1 5-0
Bloemendaal H1 Rotterdam H1 3-1
Tilburg H1 Pinoké H1 2-2
Klein Zwitserland H1 Almere H1 3-1
Kampong H1 HGC H1 3-3
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Rotterdam H1 Oranje-Rood H1 3-4
Den Bosch H1 Bloemendaal H1 1-4
HGC H1 SCHC H1 6-1
Almere H1 Kampong H1 1-4
Amsterdam H1 Tilburg H1 7-1
Klein Zwitserland H1 Pinoké H1 2-2
VRIJDAG 19 OKTOBER 2018
Oranje-Rood H1 Amsterdam H1 4-3
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
Pinoké H1 Amsterdam H1 2-2
SCHC H1 Almere H1 2-0
Bloemendaal H1 HGC H1 2-1
Oranje-Rood H1 Den Bosch H1 2-2
Tilburg H1 Rotterdam H1 1-4
Kampong H1 Klein Zwitserland H1 1-0
ZONDAG 10 MAART 2019
Pinoké H1 Kampong H1 1-3
SCHC H1 Klein Zwitserland H1 2-0
Bloemendaal H1 Almere H1 2-1
Oranje-Rood H1 HGC H1 3-5
Tilburg H1 Den Bosch H1 1-1
Amsterdam H1 Rotterdam H1 2-2
VRIJDAG 15 MAART 2019
Klein Zwitserland H1 Bloemendaal H1 0-4
Almere H1 Oranje-Rood H1 2-1
HGC H1 Tilburg H1 4-0
Den Bosch H1 Amsterdam H1 2-1
Rotterdam H1 Pinoké H1 1-3
Kampong H1 SCHC H1 4-3
ZONDAG 17 MAART 2019
Rotterdam H1 Den Bosch H1 2-3
Amsterdam H1 HGC H1 2-8
Oranje-Rood H1 Klein Zwitserland H1 4-1
Bloemendaal H1 Kampong H1 1-2
Pinoké H1 SCHC H1 1-0
Tilburg H1 Almere H1 4-3
ZONDAG 24 MAART 2019
Klein Zwitserland H1 Tilburg H1 0-0
Almere H1 Amsterdam H1 1-3
HGC H1 Rotterdam H1 2-2
Den Bosch H1 Pinoké H1 1-1
SCHC H1 Bloemendaal H1 1-6
Kampong H1 Oranje-Rood H1 1-0
VRIJDAG 29 MAART 2019
Pinoké H1 Bloemendaal H1 2-2
Oranje-Rood H1 SCHC H1 3-2
Tilburg H1 Kampong H1 1-2
Amsterdam H1 Klein Zwitserland H1 5-1
Rotterdam H1 Almere H1 6-3
Den Bosch H1 HGC H1 3-0
ZONDAG 31 MAART 2019
SCHC H1 Tilburg H1 2-2
Bloemendaal H1 Oranje-Rood H1 5-0
HGC H1 Pinoké H1 2-2
Almere H1 Den Bosch H1 1-4
Klein Zwitserland H1 Rotterdam H1 2-5
Kampong H1 Amsterdam H1 1-1
ZONDAG 7 APRIL 2019
Den Bosch H1 Klein Zwitserland H1 3-0
Rotterdam H1 Kampong H1 2-3
Amsterdam H1 SCHC H1 3-1
Tilburg H1 Bloemendaal H1 2-0
Pinoké H1 Oranje-Rood H1 1-3
HGC H1 Almere H1 8-3