Dit schema loopt van 14-1-2019 t/m 20-1-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Dames 1 zaal Bas van Zundert
Raoul Ehren
Maaspoort
16:30 - 18:00 Jongens C4 zaal Carmen Victoria
Jurre ' t Lam
zz14 Schans, De
16:30 - 17:30 Meisjes D01 zaal Dilja Holewijn
Frederique Passier
Jan van Groesen
Hervensebaan
16:30 - 17:30 Meisjes D02 zaal Lex van Lierop
Teuntje de Wit
Hervensebaan
17:30 - 18:30 Jongens B3 zaal Jip Zerner
Rob van Deursen
Hervensebaan
17:30 - 18:30 Jongens D1 zaal Dennis De Graaf
Laz Omrani
Thomas van Lamsweerde
Sportzaal Weberstraat
17:30 - 18:30 Meisjes A1 zaal Jaimy Hulsker
Juriën Buitendijk
Karin den Ouden
Maaspoort
18:00 - 19:00 Meisjes B1 zaal Karin den Ouden
Neel van der Leeuw
Reinier van Heemstra
Sportiom
18:30 - 20:00 Jongens A3 zaal Joost Brouwers de Schutskamp
18:30 - 19:30 Jongens B1 zaal Emily Campbell
Jop Beuger
Maaspoort
18:30 - 19:30 Meisjes B3 zaal Erik Post Sportzaal Weberstraat
19:30 - 20:30 Jongens B2 zaal Robert Hofstee Maaspoort
20:30 - 21:30 Jongens A2 zaal Jaap Hoogveld Maaspoort
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:15 Heren 1 zaal Eric Verboom
Roderik Nierman
Ruben Mulder
Sportiom
16:30 - 18:00 Jongens D2 zaal Daan Bozon Hervensebaan
17:15 - 18:30 Jongens A1 zaal Roderik Nierman Sportiom
18:00 - 19:00 Meisjes 8E02 zaal Tess Coopmann Sportzaal Weberstraat
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Meisjes 8E01 zaal Joost Brouwers de Schutskamp
15:30 - 16:30 Meisjes D02 zaal Lex van Lierop
Teuntje de Wit
Meerwijkweg
16:00 - 17:15 Meisjes D03 zaal Margit Kiewit
Thessa Kiewit
Sportiom
16:30 - 17:30 Jongens 8E01 zaal Joost Brouwers de Schutskamp
16:30 - 17:30 Jongens 8E02 zaal Sem Vaessen de Schutskamp
16:30 - 17:30 Jongens A1 zaal Roderik Nierman Hazelaar, De
16:30 - 18:00 Meisjes C01 zaal Dilja Holewijn
Lenna Omrani
Hervensebaan
17:15 - 18:30 Jongens B1 zaal Emily Campbell
Jop Beuger
Sportiom
17:30 - 18:30 Meisjes D01 zaal Dilja Holewijn
Frederique Passier
Jan van Groesen
Meerwijkweg
18:00 - 19:00 Jongens C1 zaal Bas de Bruijn
Yannick Hulsker
Maaspoort
18:30 - 19:30 Meisjes C03 zaal Boukje Bossink
Olivier Verstappen
Meerwijkweg
19:00 - 20:00 Jongens C2 zaal Sem Vaessen
Bas de Bruijn
Maaspoort
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 Dames 1 zaal Bas van Zundert
Raoul Ehren
Sportiom
16:30 - 17:30 Meisjes C04 zaal Alexander Prins
Joost Brouwers
Meerwijkweg
17:00 - 18:00 Jongens C3 zaal Anouk Knuvers
Rein Meijer
Sportzaal Weberstraat
17:30 - 18:45 Jongens D2 zaal Daan Bozon Meerwijkweg
17:45 - 19:00 Heren 1 zaal Eric Verboom
Roderik Nierman
Ruben Mulder
Sportiom
18:00 - 19:00 Meisjes A3 zaal Jaap Hoogveld Sportzaal Weberstraat
18:30 - 19:30 Meisjes A1 zaal Jaimy Hulsker
Juriën Buitendijk
Karin den Ouden
de Schutskamp
18:45 - 20:00 Meisjes A2 zaal Joost Brouwers Meerwijkweg
19:00 - 20:00 Jongens B4 zaal Joost Brouwers Sportzaal Weberstraat
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Jongens D3 zaal Fleur Daalderop Hervensebaan
16:30 - 17:45 Meisjes C02 zaal Dilja Holewijn Sportiom
17:45 - 19:00 Meisjes C01 zaal Dilja Holewijn
Lenna Omrani
Sportiom
18:00 - 19:30 Jongens C1 zaal Bas de Bruijn
Yannick Hulsker
Hervensebaan
19:00 - 20:30 Meisjes B2 zaal Kjell Minderhoud
Youri Robeerst
Sportiom
19:00 - 20:15 Meisjes B4 zaal Jaap Hoogveld de Schutskamp