Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 ML Hockeyschool Trainingsgroep KGW 3 ML Hockeyschool
16:00 - 17:30 Jongens D2 KGW 2 - AB
16:00 - 17:30 Jongens D3 Olivier Ey
Olivier Marechal
KGW 1 Laatste 30 min ASM - MD3 oneven weken - JD3 even weken
16:00 - 17:30 Meisjes D02 KGW 2 - CD
16:00 - 17:30 Meisjes D03 Jacobijn van Hiele-houx
Marijn Musters
KGW 1 Laatste 30 min ASM - MD3 oneven weken - JD3 even weken
17:00 - 18:15 Meisjes A04 Jaap Hoogveld KGZ 7 - CD
17:15 - 19:00 Meisjes A02 Jacobijn van Hiele-houx KGZ 5 - CD Eerste 30 min ASM in van Lith center
17:30 - 19:30 District ZN Trainingsgroep MLP 9, 16, 23, 30 sept / 7, 14, 19, okt / 4, 11, 18, 25 nov / 2 dec. 9, 16, 23, 30 mrt / 6, 13, 20, april / 11, 18, 25 mei / 8, 15, 22 juni
17:30 - 19:30 District ZN Trainingsgroep KGW 1 9, 16, 23, 30 sept / 7, 14, 19, okt / 4, 11, 18, 25 nov / 2 dec. 9, 16, 23, 30 mrt / 6, 13, 20, april / 11, 18, 25 mei / 8, 15, 22 juni
17:30 - 19:30 District ZN Trainingsgroep KGW 2 9, 16, 23, 30 sept / 7, 14, 19, okt / 4, 11, 18, 25 nov / 2 dec. 9, 16, 23, 30 mrt / 6, 13, 20, april / 11, 18, 25 mei / 8, 15, 22 juni
17:30 - 18:45 Jongens C6 Marijn Musters
Olivier Marechal
KGZ 6 - CD
17:30 - 19:00 Jongens D1 KGW 3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D01 KGW 3 - CD
17:45 - 19:00 Jongens A3 Bas van Beveren
Robert Hofstee
KGZ 5 - AB Om de week Bas / Robert
17:45 - 19:00 Jongens B4 Carmen Victoria KGZ 4 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes C09 Olivier Marechal KGZ 6 - B
17:45 - 19:00 Meisjes C10 Evi Hoekstra KGZ 6 - A
17:45 - 19:00 Meisjes D05 Odile van der Woude
Iris Jansen
KGZ 4 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes A03 Jaap Hoogveld KGZ 7 - CD
18:30 - 20:15 Jongens A2 Jip Zerner KGZ 5 - CD Eerste 30 min ASM in van Lith center
19:00 - 20:15 Jongens A4 KGZ 6 - CD Josephine Hockey werkt
19:00 - 21:00 Jongens B2 Laz Omrani KGW 3 - CD Vanaf 20.30 op MLP veldje !! Carrouseltraining incl. ASM/kracht, samen met JB2/JB3/MB2/MB3
19:00 - 21:00 Jongens B3 Robert Hofstee KGZ 4 - AB Carrouseltraining incl. ASM/kracht, samen met JB2/JB3/MB2/MB3
19:00 - 20:30 Jongens C1 KGW 3 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes A09 Hans van den Dunge KGZ 7 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes A10 KGZ 6 - AB Tim G Hockey werkt
19:00 - 21:00 Meisjes B02 Alexander Prins KGZ 4 - D Carrouseltraining incl. ASM/kracht, samen met JB2/JB3/MB2/MB3
19:00 - 21:00 Meisjes B03 Olivier Verstappen KGZ 4 - C Carrouseltraining incl. ASM/kracht, samen met JB2/JB3/MB2/MB3
19:00 - 20:15 Meisjes B11 Isabelle Bennebroek KGZ 5 - AB
19:30 - 21:00 Dames J1 Gerry van den Heuvel KGZ 7 - CD altijd op
19:30 - 21:00 Jongens A1 KGW 1 - AB
19:30 - 21:00 Jongens B1 KGW 1 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A01 KGW 2 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B01 KGW 2 - CD
20:30 - 21:00 Ruilveld Trainingsgroep MLP B caroussel
20:30 - 22:00 Ruilveld Trainingsgroep KGZ 5 Ruilveld Trim A/B & C/D
20:30 - 22:00 Trimhockey A/B KGW 3 - AB Pepijn Hockey Werkt Even weken veld 3 Oneven weken veld 6, va 21.00 veld 2
20:30 - 22:00 Trimhockey A/B KGZ 6 Wedstrijd
20:30 - 22:00 Trimhockey C/D KGW 3 - CD Tim G Hockey Werkt Oneven weken veld 3 Even weken veld 6, va 21.00 veld 2
21:00 - 22:00 Ruilveld Trainingsgroep KGW 2 Overtap veld Trim A/B
21:00 - 22:30 Dames 02 Henk Huigens KGW 1 - AB altijd water
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 17:30 Dames 01 KGW 1
15:30 - 17:30 Heren 01 KGW 3
15:45 - 17:00 Jongens D4 Jacobijn van Hiele-houx KGZ 5 - CD
16:00 - 17:30 Meisjes D01 KGW 2 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D02 KGW 2 - CD
16:30 - 17:45 Jongens 8E01 Ole Nieuwe Weme KGZ 4 Begeleiding Joost
16:30 - 17:45 Jongens 8E02 Amber Simon KGZ 4 Begeleiding Joost
16:30 - 17:45 Jongens 8E03 Martijn Krikke
Thomas Beekman
KGZ 4 Begeleiding Joost
16:30 - 17:45 Jongens 8E04 Luuk van den Wildenberg
Joost Reincke
KGZ 4 Begeleiding Joost
17:00 - 18:15 Meisjes B04 Jacobijn van Hiele-houx KGZ 5 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes D05 Domei Hillen
Miriam Heins
KGZ 5 - AB Ondersteuning Arnold Bertens aan trainers van MD5/6/7/8/9 trainingen
17:00 - 18:15 Meisjes D06 Cato van Wijk
Lieve Marechal
KGZ 7 - CD Begeleiding & ondersteuning van trainers MD5/6/7/8/9 door Arnold Bertens
17:00 - 18:15 Meisjes D07 Lucas Vaartjes KGZ 6 - AB Begeleiding & ondersteuning van trainers MD5/6/7/8/9 door Arnold Bertens
17:00 - 18:15 Meisjes D08 Jools van Rossum
Benthe Bouwmeester
KGZ 6 - CD Begeleiding & ondersteuning van trainers MD5/6/7/8/9 door Arnold Bertens
17:00 - 18:15 Meisjes D09 Ella Wienk
Maud Bouwens
KGZ 7 - AB Begeleiding & ondersteuning van trainers MD5/6/7/8/9 door Arnold Bertens
17:30 - 22:00 Keepers Trainingsgroep MLP
17:30 - 19:00 Jongens C1 KGW 1 - CD
17:30 - 19:00 Jongens D1 Guus Dobbelsteen KGW 3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C01 KGW 1 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes C03 Mijntje Schalk
Sophie Broeks
Olivier Marechal
KGW 3 - CD Begeleiding Mark
18:00 - 19:15 Meisjes D04 Puck de Beijer
Wyne Hoefkens
KGW 2 - AB
18:15 - 19:30 Jongens B5 Jacobijn van Hiele-houx KGZ 4 - CD
18:15 - 19:30 Jongens D5 Arnt Haanappel KGZ 4 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes B05 Dinte van den Boogaart KGZ 6 - AB Begeleiding Mark
18:15 - 19:30 Meisjes B06 Joost Brouwers KGZ 5 - AB Meike niet elke week
18:15 - 19:30 Meisjes B07 Meike Rijkers KGZ 5 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes B08 Jan-Willem van den Akker
Marc Bakermans
KGZ 6 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes B09 Paula Kraanen KGZ 7 - CD
19:00 - 20:30 Dames 01 KGW 3
19:00 - 21:00 Heren 01 KGW 1
19:30 - 21:00 Dames 10 KGZ 7 - AB Altijd zand
19:30 - 20:45 Jongens A5 Mo van Erp KGZ 4 - AB
19:30 - 20:45 Jongens A6 Thymen van Nuland KGZ 4 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A01 KGW 2 - CD
19:30 - 20:45 Meisjes A05 Joost Brouwers KGZ 5 - AB
19:30 - 20:45 Meisjes A06 KGZ 5 - CD Begeleiding Mark
19:30 - 20:45 Meisjes A07 Hans van den Dunge KGZ 6 - AB
19:30 - 20:45 Meisjes A08 Berry Hanssen KGZ 6 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B01 KGW 2 - AB
19:30 - 20:45 Meisjes B10 Paula Kraanen KGZ 7 - CD
20:45 - 22:15 Trainingsgroep KGZ 4 - AB Trim D Berry Hansen altijd zand
20:45 - 22:15 Ruilveld Trainingsgroep KGZ 4 - CD Ruilveld D4 & D15
20:45 - 22:15 Ruilveld Trainingsgroep KGZ 5 - CD Ruilveld DJ3 & D14/16
20:45 - 22:15 Dames 04 KGW 3 - A Even weken veld 3 AB Oneven weken veld 4 CD
20:45 - 22:15 Dames 14 Bart Eigeman KGW 3 - D D14 & D16 samen Oneven weken veld 3 AB Even weken veld 5 CD
20:45 - 22:15 Dames 15 KGW 3 - B Oneven weken veld 3 AB Even weken veld 4 CD
20:45 - 22:15 Dames 16 KGW 3 - D D14 & D16 samen Oneven weken veld 3 AB Even weken veld 5 CD
20:45 - 22:15 Dames J3 Hans van den Dunge KGW 3 - C Even weken veld 3 AB Oneven weken veld 5 CD
21:00 - 22:30 Dames 03 KGW 1 - AB Kan elke week op water
21:00 - 22:30 Dames 12 KGW 2 - CD Elke week water
21:00 - 22:30 Dames J2 Joost Brouwers KGW 2 - AB Kan elke week op water
21:00 - 22:30 Heren Jong 2 KGW 1 - CD Hannah HockeyWerkt Kan elke week op water.
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 18:00 Hockeywerkt Trainingsgroep MLP Kabouterhockey Hockey Werkt 15-18
15:00 - 16:00 Jongens 3F01 KGZ 4 Koning Willem 1
15:00 - 16:00 Jongens 3F02 KGZ 4 Koning Willem 1
15:00 - 16:00 Jongens 3F03 KGZ 4 Koning Willem 1
15:00 - 16:00 Meisjes 3F01 KGZ 5 - AB Koning Willem 1
15:00 - 16:00 Meisjes 3F02 KGZ 5 - AB Koning Willem 1
15:00 - 16:00 Meisjes 3F03 KGZ 5 - AB Koning Willem 1
15:00 - 16:00 Meisjes 3F04 KGZ 5 - CD Koning Willem 1
15:00 - 16:00 Meisjes 3F05 KGZ 5 - CD Koning Willem 1
15:00 - 16:00 Meisjes 3F06 KGZ 5 - CD Koning Willem 1
15:30 - 16:30 Veldreserveringen Trainingsgroep KGZ 6 27 nov pietentraining mini’s
15:30 - 16:30 Veldreserveringen Trainingsgroep KGW 1 27 nov pietentraining mini’s
15:30 - 16:30 Wedstrijd Trainingsgroep KGW 2 27 nov pietentraining mini’s
15:30 - 16:30 Wedstrijd Trainingsgroep KGW 3 27 nov pietentraining mini’s
15:45 - 17:00 Meisjes D03 Jeroen Delmée KGW 3 - CD
16:00 - 17:30 ML Hockeyschool Trainingsgroep KGW 2 - A ML Hockeyschool Mogelijk na winterstop
16:00 - 17:00 Jongens 6E01 KGZ 4 - AB Koning Willem 1
16:00 - 17:00 Jongens 6E02 KGZ 4 - AB Koning Willem 1
16:00 - 17:00 Jongens 6E03 KGZ 4 - AB Koning Willem 1
16:00 - 17:00 Jongens 6E04 KGZ 4 - CD Koning Willem 1
16:00 - 17:00 Jongens 6E05 KGZ 4 - CD Koning Willem 1
16:00 - 17:00 Jongens 6E06 KGZ 4 - CD Koning Willem 1
16:00 - 17:00 Meisjes 6E01 KGZ 5 - AB Koning Willem 1
16:00 - 17:00 Meisjes 6E02 KGZ 5 - AB Koning Willem 1
16:00 - 17:00 Meisjes 6E03 KGZ 5 - AB Koning Willem 1
16:00 - 17:00 Meisjes 6E04 KGZ 5 - AB Koning Willem 1
16:00 - 17:00 Meisjes 6E05 KGZ 5 - CD Koning Willem 1
16:00 - 17:00 Meisjes 6E06 KGZ 5 - CD Koning Willem 1
16:00 - 17:00 Meisjes 6E07 KGZ 5 - CD Koning Willem 1
16:00 - 17:00 Meisjes 6E08 KGZ 5 - CD Koning Willem 1
16:30 - 18:00 Veldreserveringen Trainingsgroep KGW 2 - CD 13 nov extra training jd3
16:30 - 18:00 Jongens A1 KGW 1 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes 8E01 Jip Marijne KGZ 6 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes 8E02 Isabel Ewalds KGZ 6 - AB
17:00 - 18:15 Jongens C4 Margit Kiewit KGW 3 - CD
17:00 - 18:15 Jongens C5 Bram Adriaans
Victor Braaksma
KGW 3 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes 8E03 Jasmijn van den Elzen
Robin Kroon
KGZ 6 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes 8E04 KGZ 6 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes 8E05 Annelot Romme
Renee van Thiel
KGZ 4 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes 8E06 Floortje Dielissen KGZ 4 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes A03 Jaap Hoogveld KGW 1 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes C09 Martijn Krikke KGZ 7 - AB Ole HockeyWerkt (wordt binnenkort vervangen door andere HW trainer)
17:00 - 18:00 Trainingsmini's jongens Harrie Damen
Juliette Dito
Emma Kuilman
Marie Sophie Peeters
KGZ 4 - AB
17:00 - 18:00 Trainingsmini's meisjes Sien Ewals
Lente Posset
Roos Helmer
Sophie Steenhuis
Puck de Ranitz
Stacey Dielissen
Thessa Kiewit
KGZ 5
18:00 - 21:00 Keepers Trainingsgroep MLP
18:00 - 19:30 Veldreserveringen Trainingsgroep KGW 1 - A 6 nov mc8 (mc1 wedst breda) 20 nov mc7 (mc1 zaal)
18:00 - 19:30 Den Bosch LG 1 Maeve Dartee
Janneke van Lier
KGW 2
18:00 - 19:30 Den Bosch LG 2 Noor van de Pas
Susan Verlaan
Tom Crousen
KGW 2
18:00 - 19:30 Meisjes C01 KGW 1 - B
18:15 - 19:30 Jongens A4 Joost Brouwers KGW 1 - CD
18:15 - 20:15 Jongens C2 Jasper Tukkers KGZ 4 Carrouseltraining incl. ASM/kracht, samen met JC2/JC3/MC2/MC3
18:15 - 20:15 Jongens C3 Sem Vaessen KGZ 4 Carrouseltraining incl. ASM/kracht, samen met JC2/JC3/MC2/MC3
18:15 - 20:15 Meisjes C02 Kjell Minderhoud KGW 3 - CD Carrouseltraining incl. ASM/kracht, samen met JC2/JC3/MC2/MC3
18:15 - 20:15 Meisjes C03 KGW 3 - CD Carrouseltraining incl. ASM/kracht, samen met JC2/JC3/MC2/MC3
18:15 - 19:30 Meisjes C04 Chessy van Rossum
Nienke de Bresser
KGW 3 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes C05 Gido van der Staak KGZ 5 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes C06 Rutger de Quay KGZ 5 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes C07 Boukje Bossink KGZ 7 - AB Ondersteund door Suus H van HockeyWerkt eerste weken
18:15 - 19:30 Meisjes C08 Margit Kiewit
Thessa Kiewit
KGZ 6 - AB
19:30 - 21:00 Dames 05 Mourad Majaiti KGZ 5 - AB altijd zand
19:30 - 21:00 Dames 06 Harold Hospers KGZ 6 - AB altijd zand
19:30 - 21:00 Dames 08 Kamiel Wasser KGZ 6 - CD altijd zand
19:30 - 21:00 Dames 09 KGZ 5 - CD altijd zand
19:30 - 21:00 Dames 11 KGZ 7 - AB altijd zand
19:30 - 21:00 Dames 13 Luciën Speleman KGZ 7 - CD altijd zand
19:30 - 21:00 Jongens A1 KGW 1 - CD
19:30 - 20:45 Jongens A2 Jip Zerner KGW 3 - AB
19:30 - 21:00 Jongens B1 KGW 1 - AB
19:30 - 20:45 Meisjes A02 Jaap Hoogveld KGW 2 - AB
19:30 - 20:45 Meisjes A04 KGW 2 - CD Hannah HockeyWerkt
20:15 - 21:45 Dames A Joost Brouwers KGW 3 - CD DA/B trainer Joost
20:15 - 21:45 Dames B Joost Brouwers KGW 3 - CD DA/B trainer Joost
20:15 - 21:45 Heren 11 KGZ 4 - CD altijd zand
21:00 - 22:30 Ruilveld Trainingsgroep KGZ 5 - CD Ruilveld H7 & DC
21:00 - 22:30 Ruilveld Trainingsgroep KGZ 6 - AB Ruilveld DJ1 & HB/HD
21:00 - 22:30 Ruilveld Trainingsgroep KGZ 7 - CD Ruilveld H9/HC
21:00 - 22:30 Ruilveld Trainingsgroep KGZ 5 - AB Ruilveld H6 & D7
21:00 - 22:30 Dames 02 Henk Huigens KGZ 4 - AB Altijd zand
21:00 - 22:30 Dames 07 KGW 2 - D oneven weken veld 2 CD even weken veld 5 CD
21:00 - 22:30 Dames C Joost Brouwers KGW 3 - B oneven weken veld 3 AB even weken veld 5 CD
21:00 - 22:30 Dames J1 KGW 2 - A Even weken veld 2 AB Oneven weken veld 6 AB
21:00 - 22:30 Heren 06 KGW 2 - C Even weken veld 2 CD Oneven weken veld 5 CD
21:00 - 22:30 Heren 07 KGW 3 - A even weken veld 3 AB oneven weken veld 5 CD
21:00 - 22:30 Heren 09 KGW 1 - D Oneven weken veld 1 CD Even weken veld 7 CD
21:00 - 22:30 Heren 10 KGZ 7 - AB
21:00 - 22:30 Heren B KGW 2 - B Oneven weken veld 2 AB Even weken veld 6 AB
21:00 - 22:30 Heren C KGW 1 - C Even weken veld 1 CD Oneven weken veld 7 CD
21:00 - 22:30 Heren D KGW 2 - B Oneven weken veld 2 AB Even weken veld 6 AB
21:00 - 22:30 Heren E KGZ 6 - CD HEFG
21:00 - 22:30 Heren F KGZ 6 - CD HEFG
21:00 - 22:30 Heren G KGZ 6 - CD HEFG
21:00 - 22:30 Heren Jong 1 KGW 1 - AB Hannah HockeyWerkt Mogelijk om de week op zand
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 16:00 Dames 01 KGW 1
14:45 - 16:00 Heren 01 KGW 3 - AB Keeperstraining
16:00 - 21:30 Keepers Trainingsgroep MLP
16:00 - 18:00 Heren 01 KGW 1
16:30 - 18:00 Meisjes A01 KGW 2 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D01 KGW 3 - AB
16:45 - 18:00 Trainingsgroep KGZ 4 - AB Ruilveld JD4/5
16:45 - 18:00 Jongens D4 Joep van der Meulen
Tijs Bonemeijer
KGW 3 - D Oneven weken op water, even weken op veld 4
16:45 - 18:00 Jongens D5 Boaz de Vries KGW 3 - C Even weken op water, oneven weken op veld 4
17:00 - 18:15 Jongens B2 Sacha van Lith
Rob van Deursen
KGW 2 - AB
17:00 - 18:15 Jongens B5 Jacobijn van Hiele-houx KGZ 6 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes B05 Jaap Hoogveld KGZ 6 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes D09 Sophia Kohnen
Yante Bol
KGZ 5 - CD
18:00 - 19:30 Dames 01 KGW 1
18:00 - 19:30 Jongens C1 KGW 2 - CD
18:00 - 19:15 Jongens D1 KGW 3 - AB
18:00 - 19:15 Jongens D2 KGW 3 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes D04 Chrisje van den Acker
Jente Urselman
KGZ 4 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes D06 Dirkje Timmermans
Laura Kuiper
KGZ 4 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes D08 Ella van Maasakkers
Sarah van der Wal
KGZ 5 - AB
18:15 - 19:30 Jongens B3 Bas van Beveren
Robert Hofstee
KGW 2 - AB
18:15 - 19:30 Jongens D3 Mees Raedts
Ole Nieuwe Weme
Olivier Marechal
KGZ 5 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes A05 Yves Lebbinck KGZ 7
18:15 - 19:30 Meisjes A06 Yves Lebbinck KGZ 7
18:15 - 19:30 Meisjes A08 Yves Lebbinck KGZ 7
18:15 - 19:30 Meisjes A10 Yves Lebbinck KGZ 7
18:15 - 19:30 Meisjes B04 Sem Vaessen KGZ 6 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes B06 Jaap Hoogveld KGZ 6 - CD
19:15 - 20:30 Jongens A3 KGZ 4 - C Trainen zelf
19:15 - 20:30 Jongens A5 KGZ 4 - D Zelf trainen
19:15 - 20:30 Jongens A6 KGZ 4 - D Zelf trainen
19:15 - 20:30 Jongens B4 Hanneke Oude Elberink-schieving
Dirk Jan Sauer
KGZ 5 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes A07 Boy van den Dungen KGZ 4 - AB Alleen in de oneven weken
19:15 - 20:30 Meisjes B02 Alexander Prins
Robert Hofstee
KGW 3 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes B03 Servaas de Kok KGW 3 - AB Tot winterstop. Hierna opties herzien
19:30 - 21:00 Jongens A1 KGW 2 - AB
19:30 - 21:00 Jongens B1 KGW 2 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A01 KGW 1 - CD
19:30 - 20:45 Meisjes A09 Hans van den Dunge KGZ 5 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B01 KGW 1 - AB
19:30 - 20:45 Meisjes B07 Meike Rijkers KGZ 6 - AB
19:30 - 20:45 Meisjes B08 Jan-Willem van den Akker
Marc Bakermans
KGZ 6 - CD
19:30 - 20:45 Meisjes B09 Yves Lebbinck KGZ 7
19:30 - 20:45 Meisjes B10 Yves Lebbinck KGZ 7
19:30 - 20:45 Meisjes B11 Jules Nelissen KGZ 7
20:30 - 22:00 Trainingsgroep KGW 3 DHA even weken water DDA oneven weken water
20:30 - 22:00 Ruilveld Trainingsgroep KGZ 5 - AB Ruilveld DHA/DDA competitie
20:30 - 22:00 Ruilveld Trainingsgroep KGZ 4 Ruilveld DHA/DDA competitie
20:45 - 22:15 Dames J3 KGZ 7 - AB
21:00 - 22:30 Ruilveld Trainingsgroep KGZ 6 - CD Ruilveld H4 & H6
21:00 - 22:30 Ruilveld Trainingsgroep KGZ 6 - AB Ruilveld H5 en H3
21:00 - 22:30 Ruilveld Trainingsgroep KGZ 5 - CD Ruilveld HLA en HA
21:00 - 22:30 Heren 02 KGW 1 - CD
21:00 - 22:30 Heren 03 KGW 2 - B oneven weken veld 2 AB even weken veld 6 AB
21:00 - 22:30 Heren 04 KGW 2 - C even weken veld 2 CD oneven weken veld 6 CD
21:00 - 22:30 Heren 05 KGW 2 - A even weken veld 2 AB oneven weken veld 6 AB
21:00 - 22:30 Heren 08 KGW 2 - D Oneven weken op waterveld, even weken op zandveld. Betreffende velden staan in LISA
21:00 - 22:30 Heren A KGW 1 - B oneven weken veld 1 AB even weken veld 5 CD
21:00 - 22:30 Heren LA KGW 1 - A even weken veld 1 AB oneven weken veld 5 CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 16:00 Heren 01 KGW 1
15:45 - 17:00 Meisjes 8E01 Job Boonekamp KGZ 7 - AB
15:45 - 17:00 Meisjes 8E02 Jeroen Delmée KGZ 7 - AB
16:00 - 18:30 Keepers Trainingsgroep MLP
16:00 - 17:00 Veldreserveringen Trainingsgroep KGW 2 - CD sleeptraining top
16:00 - 17:00 Wedstrijd Trainingsgroep KGZ 7 - D 15 nov Oefenpot j6e6-j6e5
16:00 - 18:00 Dames 01 KGW 1
16:00 - 17:00 Jongens 3F01 Floris Christis
Pepijn Sy-A-Foek
KGZ 4 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 3F02 Hubert Kohnen
Pepijn Banken
KGZ 4 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 3F03 Joshua Samuels
Koen Edwards
KGZ 4 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 3F01 Timme de Jong KGZ 5
16:00 - 17:00 Meisjes 3F02 Anouk Koopman KGZ 5
16:00 - 17:00 Meisjes 3F03 Roos van Brakel
Wieke van Bladel
KGZ 5
16:00 - 17:00 Meisjes 3F04 Stacey Dielissen
Merle Boonekamp
KGZ 5
16:00 - 17:00 Meisjes 3F05 Aimée van Kempen KGZ 5
16:00 - 17:00 Meisjes 3F06 Marthe Hoffman
Nima Schouten
KGZ 5
16:00 - 17:00 Meisjes 6E01 Olivier Christis
Gwen Victoria
KGZ 6 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E02 Cato Wienk KGZ 6 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E03 Juliette Dito KGZ 6 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E04 Charlotte van Onzenoort
Mijntje Rombeek
KGZ 6 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E05 Floortje van den Acker
Bente Oberman
KGZ 6 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 6E06 Isa Rudolfs
Claire Leemans
KGZ 6 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 6E07 Yazz Elderenbosch KGZ 6 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 6E08 Jantien Hovestad KGZ 6 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D02 KGW 2 - AB
17:00 - 18:00 Jongens 6E01 Pepijn Sy-A-Foek KGZ 4
17:00 - 18:00 Jongens 6E02 Floris Christis KGZ 4
17:00 - 18:00 Jongens 6E03 Arte Houwer
Wybine Jansens van Gellicum
KGZ 4
17:00 - 18:00 Jongens 6E04 Sjoerd Janssens
Luuk van den Wildenberg
KGZ 4
17:00 - 18:00 Jongens 6E05 Chiem Geleijns
Tahmino Fabian Baks
KGZ 4
17:00 - 18:00 Jongens 6E06 Koen van Gerven
dennis kacar
KGZ 4
17:00 - 18:15 Jongens 8E01 Job Boonekamp KGZ 5
17:00 - 18:15 Jongens 8E02 Olivier Christis
Gwen Victoria
KGZ 5
17:00 - 18:15 Jongens 8E03 Joep Kellenaers
Onno Nikkelen
KGZ 5
17:00 - 18:15 Jongens 8E04 Lucas Vaartjes KGZ 5
17:00 - 18:15 Jongens C2 Edsard Gratama
Kaj Frants
Lars van der Wielen
KGW 3 - AB
17:00 - 18:15 Jongens C3 Sem Vaessen KGW 3 - CD
17:00 - 18:30 Jongens D2 KGW 2 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes 8E03 Bloem van Buuren KGZ 6
17:00 - 18:15 Meisjes 8E04 Fenna Klinkenberg
Roos Bruins
KGZ 6
17:00 - 18:15 Meisjes 8E05 Roosmarijn Alles
Rosali Netten
KGZ 6
17:00 - 18:15 Meisjes 8E06 Anouk Koopman
Rosanne Jansen
KGZ 6
17:00 - 18:15 Meisjes C08 Marijn Musters KGZ 7 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes C10 Tim Voorn KGZ 7 - CD
18:00 - 20:30 Heren 01 KGW 1
18:00 - 19:30 Meisjes C01 KGW 2 - AB
18:15 - 19:30 Ruilveld Trainingsgroep KGZ 4 - AB Ruilveld MC5 & 6
18:15 - 19:45 Heren 08 KGZ 7 - CD
18:15 - 19:30 Jongens C4 Sjoerd Janssens
Thomas Beekman
KGZ 6 - AB Begeleiding HW (Tim Voorn)
18:15 - 19:30 Jongens C5 Marijn Musters KGZ 6 - CD Begeleiding HW (Tim Voorn)
18:15 - 19:30 Jongens C6 Thijmen Verhoeve KGZ 5 - CD Begeleiding HW (Tim Voorn)
18:15 - 19:30 Meisjes C02 Kjell Minderhoud
Anouk Knuvers
KGW 3 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes C04 Annechien Bos KGZ 4 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes C06 Ella Franken KGW 3 - CD even weken veld 3 CD oneven weken veld 4 AB
18:15 - 19:30 Meisjes C07 Joost Brouwers KGZ 7 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes D07 Kris Schrauwen KGZ 5 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes C05 Gwen Victoria KGW 2 - CD
19:30 - 21:00 Heren 08 KGW 2 - AB Om de week