Dames 01 Livera Hoofdklasse Hockey Dames

 
Ireen van den Assem
Maud Berkers
Joosje Burg
Rosa Fernig
Margot van Geffen
Julia van den Heuvel
Imme van der Hoek
Lieke Hulsen
Marloes Keetels
Josine Koning
Sanne Koolen
Maartje Krekelaar
Frédérique Matla
Noor Omrani
Pleun van der Plas
Pien Sanders
Danique van der Veerdonk
Lidewij Welten
Teuntje de Wit
Raoul Ehren-Coach
Bas van Zundert-Ass. Trainer/Coach
Elmke Hendrix-Manager
Peter van der Beek-Fysiotherapeut
Denis Dartee-Teamarts
Jaimy Hulsker-Video analyst

Aankomende speelronde

ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Thuis Uit Aanvang
Den Bosch D1 Pinoké D1 12:45
HGC D1 Bloemendaal D1 12:45
Hurley D1 Laren D1 12:45
Oranje-Rood D1 hdm D1 12:45
SCHC D1 Amsterdam D1 12:45
Victoria D1 Kampong D1 12:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V +- Straf
1 Den Bosch D1 1 3 1 0 0 8 0
2 SCHC D1 1 3 1 0 0 5 0
3 Amsterdam D1 1 3 1 0 0 3 0
4 Bloemendaal D1 1 3 1 0 0 2 0
5 Oranje-Rood D1 1 3 1 0 0 1 0
6 hdm D1 1 1 0 1 0 0 0
7 Hurley D1 1 1 0 1 0 0 0
8 Pinoké D1 1 0 0 0 1 -1 0
9 Victoria D1 1 0 0 0 1 -2 0
10 HGC D1 1 0 0 0 1 -3 0
11 Laren D1 1 0 0 0 1 -5 0
12 Kampong D1 1 0 0 0 1 -8 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 sep Pinoké D1 12:45 thuis - KGW 1
27 sep hdm D1 20:30 uit
29 sep Larensche Mixed Hockey Club D1 12:45 thuis - KGW 1
6 okt AH & BC D1 12:45 uit
13 okt Hockeyclub SCHC D1 n.n.b thuis - KGW 1
20 okt HC Bloemendaal D1 12:45 thuis - KGW 1
27 okt Larensche Mixed Hockey Club D1 n.n.b uit
3 nov THC Hurley D1 n.n.b uit
10 nov HC Oranje Rood D1 n.n.b thuis - KGW 1
17 nov HGC D1 n.n.b thuis - KGW 1
24 nov HV Victoria D1 n.n.b uit
1 dec SV Kampong Hockey D1 n.n.b thuis - KGW 1
8 dec Pinoké D1 n.n.b uit
1 mrt hdm D1 n.n.b thuis
6 mrt HC Bloemendaal D1 n.n.b uit
8 mrt AH & BC D1 n.n.b thuis
15 mrt Hockeyclub SCHC D1 12:45 uit
5 apr THC Hurley D1 n.n.b thuis
19 apr HC Oranje Rood D1 n.n.b uit
26 apr HGC D1 12:45 uit
3 mei HV Victoria D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
hdm D1 Hurley D1 1-1
Bloemendaal D1 Victoria D1 3-1
Kampong D1 Den Bosch D1 1-9
Laren D1 SCHC D1 0-5
Amsterdam D1 HGC D1 3-0
Pinoké D1 Oranje-Rood D1 1-2