Commissies

 

Bestuur 

 

Rob Almering

Voorzitter
 

Mignon ter Beek-Ehren

Secretaris
 

Mark de Lange

Penningmeester
 

Rene van Rijsewijk

Facilitair en horeca
 

Ben Wienk

Breedtesport Junioren
 

Klaas de Leeuw

Breedtesport Senioren
 

Vera Vorstenbosch

Tophockey Dames
 

Reinier Hoogwout

Tophockey Heren
 

Vacature

Communicatie, sponsoring en maatschappelijk
 
 

Operationeel Centrum 

 

Claudine Kiefer

Clubmanager
 

Marianne Anten-Wintjens

Secretariaat
 

Iride Eickholt

Secretariaat
 

Vacature

Financiële administratie
 

Boy van den Eng

Chefkok
 

Walter Verleun

Horeca
 
 

Financial Control 

 

Richard Oude Elberink

 

Martijn Hillen

 

Maarten de Rouw

Voorzitter
 
 

Wedstrijdsecretariaat 

 
 

Wedstrijdsecretariaat senioren [mail]

 

Karien van Looij

 

Bas van Asselen

 
 

Wedstrijdsecretariaat junioren [mail]

 

Claudine Kiefer

 

Agnes van den Elzen

 

Netty Hovy

ondersteuning junioren
 
 

Trainingscommissie [mail]  

 

Robert Jan van Bavel

Technisch en Hockeymanager
 

Jacobijn van Hiele-Houx

Trainingscoördinator jeugd/senioren
 

Joost Brouwers

Trainingscoördinator mini/senioren
 

Mark Landman

Trainingsopleidingen
 

Lieke v.d. Nieuwenhof

Veld Coördinator
 

Vacature

Veld Coördinator
 
 

Keepersschool [mail]  

 

Jan van Onzenoort

Coördinator
 
 

Tophockey Jeugd [mail]  

 

Bas Campbell

Technisch Manager
 
 

Technische Commissie Jeugd [mail]  

 

Vacature

 
 

Technische Commissie Senioren [mail]  

 

Jacobijn van Hiele-Houx

Algemene zaken, Lijncoördinator Heren/Donderdagavond/Sevens
 

Vacature

Lijncoördinator veteranen
 

Kyra Couvée

Lijncoördinator Jong Senioren en doorstroom A-jeugd
 

Nicole Mallens

Coördinator Trimhockey
 

Vacature

Lijncoördinator Dames 2 t/m 9
 

Lisanne Schiphorst

Lijncoördinator Dames 10 t/m 17
 
 

Jeugdcommissie [mail]  

 

Arthur Koopman

Voorzitter Jeugd Breedte
 

Franca Diels

Secretaris
 

Juliëtte Orie

Communicatie JC
 

Erwin Rog

Activiteiten
 
 

Jongens J [mail]

 
 

A lijn

 

Jürgen Offermans

Lijncoördinator
 
 

B/C lijn

 

Cindy Schnackers

Lijncoördinator
 

Roel Toorians

Lijncoördinator
 

Neeltje Libotté-Debrauwer

Lijncoördinator
 
 

D lijn

 

Camiel Ploegmakers

Lijncoördinator
 
 

Meisjes J [mail]

 
 

A lijn

 

Franca Diels

Lijncoördinator
 

Kim van den Baumen

Lijncoördinator
 
 

B lijn

 

Marijke van der Kemp

Lijncoördinator
 

Rutger de Quay

Lijncoördinator
 
 

C lijn

 

Oscar Verheijen

Coördinator
 

Matthieu Mureau

Lijncoördinator
 
 

D lijn

 

Noortje Nuijten

Lijncoördinator
 

Stephane Aelberts

Lijncoördinator
 
 

Minicommissie [mail]  

 

Vacature

Funkey
 

Vacature

Trainingsmini's/ F3 1e jaars
 

Vacature

F3-tal 2e jaars / E6-tal 1e jaars
 

Jelena Scheffers

F3-tal 2e jaars / E6-tal 1e jaars
 

Monique Netten

E6-tal 2e jaars
 

Rogier Berben

E6-tal 2e jaars
 

Bas van Hiele

E8-tal
 

Tommie v.d. Schoot

E8-tal
 
 

Algemene Zaken [mail]

 

Susanne van der Veer

Voorzitter
 

Remco van de Griendt

Mailbox
 

Jan-Joost Kortmann

Algemeen
 
 

LG [mail]  

 

Ineke de Winter

Coördinator
 

Sascha van Lith

 
 

Accommodatiecommissie [mail]  

 

Marcel Koppens

 

Sil van Swelm

 

Joop Rondel

 

Jan Pennings

 

Harry Ehren

 

Han Froeling

 
 

Arbitragecommissie [mail]  

 

Vacature

Voorzitter
 

Maarten ter Bekke

vice-voorzitter
 

Ebbo Dekema

 

Vacature

 

Berry Hanssen

 

Vacature

 
 

Barcommissie [mail]  

 

Vacature

 

Vacature

 

Vacature

 

Wim Jansen

 
 

Communicatiecommissie 

 

Hanno Driesser

Voorzitter
 

Janske Wijga

Communicatie
 

Saranda Jacobs

Communicatie
 

Mourad Majaiti

Communicatie
 

Edwin Smolders

Stadionspeaker
 

Jan-Willem van den Akker

Stadionspeaker
 

Robèrt Sanders

Clubfotograaf
 

Frank Reelick

Fotograaf
 

Maarten ter Bekke

Camera
 

Marc Bakermans

Camera
 

Ruben Lubbers

Camera
 

Lara van der Steenhoven

verslaggever/regie
 

Veerle Kiefer

Regie
 

Anneke van den Broek

Hartsticke Bosch
 

Vacature

Digitale media
 

Ruben van der Steenhoven

Eindregie & ICT
 

Vacature

Communicatie
 
 

Evenementencommissie [mail]  

 

Vacature

 

Paul Vernhout

 

Vacature

 
 

Overig [mail]  

 
 

EHBO

 

Berry Hanssen

Coördinator
 
 

Materiaalcommissie [mail]

 

Marcel Koppens

Coördinator
 
 

Vertrouwens Contact Persoon (VCP) [mail]

 

Sanne Braaksma-Wuisman

 
 

Sponsorcommissie [mail]  

 

Gerard Booij

Voorzitter
 

Philippe Schuit

Commissielid
 

Vacature

 
 

Sportiviteit & Respect 

 

Ineke Hanssen

Voorzitter
 
 

Tuchtcommissie [mail]  

 

Frans Schalk

Coördinator
 

Geneviève Loos

Lid tuchtcommissie
 

Hannelot van Berckel-Dekker

Lid tuchtcommissie
 

Robbert van Schaik

Lid tuchtcommissie
 
 

Zaalcommissie [mail]  

 

Iride Eickholt

 

Nannette Vilders

 

Esther Hamers