Dames 01 Hoofdklasse

 
Liselot van Bergen
Amber Brouwer
Joosje Burg
Lucie Ehrmann
Rosa Fernig
Margot van Geffen
Imme van der Hoek
Marloes Keetels
Josine Koning
Sanne Koolen
Maartje Krekelaar
Frédérique Matla
Laura Nunnink
Noor Omrani
Emmeliene Oonk
Pleun van der Plas
Emma Reijnen
Pien Sanders
Danique van der Veerdonk
Lidewij Welten
Teuntje de Wit
Marieke Dijkstra-Trainer/Coach
Wieger Wiese-Ass. Trainer/Coach
Elmke Hendrix-Manager
Brian van de Weijenberg-Fysiotherapeut
Denis Dartee-Teamarts
Merlijn Kiefer-Video analyst

Aankomende speelronde

ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Thuis Uit Aanvang
Amsterdam D1 Den Bosch D1 12:10
HGC D1 hdm D1 12:45
Klein Zwitserland D1 Hurley D1 12:45
Oranje-Rood D1 Kampong D1 12:45
Pinoké D1 Bloemendaal D1 12:45
SCHC D1 Victoria D1 12:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V +- Straf
1 Den Bosch D1 8 22 7 1 0 25 0
2 Amsterdam D1 8 17 5 2 1 11 0
3 HGC D1 8 16 5 1 2 4 0
4 SCHC D1 8 16 4 4 0 8 0
5 Pinoké D1 8 15 5 0 3 3 0
6 Hurley D1 8 10 3 1 4 -4 0
7 hdm D1 7 9 2 3 2 0 0
8 Bloemendaal D1 8 8 2 2 4 -8 0
9 Victoria D1 8 6 2 0 6 -8 0
10 Kampong D1 8 5 1 2 5 -10 0
11 Klein Zwitserland D1 7 4 1 1 5 -13 0
12 Oranje-Rood D1 8 3 0 3 5 -8 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 okt AH & BC D1 12:10 uit
31 okt Klein Zwitserland D1 12:45 thuis - KGW 1
4 nov Were Di Tilburg D1 n.n.b uit
7 nov HGC D1 12:10 uit
14 nov Pinoké D1 n.n.b uit
21 nov hdm D1 n.n.b thuis - KGW 1
6 mrt THC Hurley D1 n.n.b uit
11 mrt AH & BC D1 n.n.b thuis
13 mrt HC Bloemendaal D1 n.n.b thuis
20 mrt SV Kampong Hockey D1 n.n.b thuis
24 mrt HV Victoria D1 n.n.b uit
27 mrt Hockeyclub SCHC D1 n.n.b thuis
10 apr HC Oranje Rood D1 n.n.b uit
24 apr Klein Zwitserland D1 n.n.b uit
1 mei HGC D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Kampong D1 HGC D1 1-2
SCHC D1 Amsterdam D1 2-2
Den Bosch D1 Pinoké D1 3-1
Hurley D1 hdm D1 1-0
Oranje-Rood D1 Bloemendaal D1 2-2
Victoria D1 Klein Zwitserland D1 2-3
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Bloemendaal D1 Hurley D1 1-2
Amsterdam D1 Oranje-Rood D1 2-1
HGC D1 Victoria D1 3-0
hdm D1 Den Bosch D1 1-4
Pinoké D1 Kampong D1 2-0
Klein Zwitserland D1 SCHC D1 1-2
DONDERDAG 23 SEPTEMBER 2021
Kampong D1 hdm D1 1-1
Den Bosch D1 Hurley D1 4-2
SCHC D1 HGC D1 1-1
Amsterdam D1 Bloemendaal D1 2-1
Oranje-Rood D1 Klein Zwitserland D1 1-1
Victoria D1 Pinoké D1 4-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Pinoké D1 SCHC D1 1-4
Hurley D1 Kampong D1 3-0
Klein Zwitserland D1 Amsterdam D1 0-7
HGC D1 Oranje-Rood D1 1-0
hdm D1 Victoria D1 5-2
Bloemendaal D1 Den Bosch D1 1-7
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Kampong D1 Den Bosch D1 1-5
Amsterdam D1 HGC D1 3-1
SCHC D1 hdm D1 0-0
Victoria D1 Hurley D1 3-1
Klein Zwitserland D1 Bloemendaal D1 2-3
Oranje-Rood D1 Pinoké D1 2-3
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
HGC D1 Klein Zwitserland D1 2-0
Pinoké D1 Amsterdam D1 5-3
Bloemendaal D1 Kampong D1 2-2
hdm D1 Oranje-Rood D1 1-0
Den Bosch D1 Victoria D1 4-0
Hurley D1 SCHC D1 0-3
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Oranje-Rood D1 Hurley D1 2-2
Victoria D1 Kampong D1 1-2
SCHC D1 Den Bosch D1 2-2
HGC D1 Bloemendaal D1 3-1
Klein Zwitserland D1 Pinoké D1 0-3
Amsterdam D1 hdm D1 1-1
VRIJDAG 22 OKTOBER 2021
Hurley D1 Amsterdam D1 1-3
Den Bosch D1 Oranje-Rood D1 4-0
hdm D1 Klein Zwitserland D1 2-2
Bloemendaal D1 Victoria D1 3-2
Pinoké D1 HGC D1 3-0
Kampong D1 SCHC D1 1-2