Richtlijnen Trainingstijden seizoen 2020-2021

Inmiddels is iedereen weer begonnen met trainen en zijn de eerste wedstrijden alweer gespeeld. Om iedereen goed te informeren over de richtlijnen die we hanteren m.b.t. tot het trainingsschema en de trainingen in 2020-2021 zetten we alles nog even op een rijtje:

Senioren:

1 x 1,50 uur training.

Teams die uitkomen in de hoofd/hoogste- klassen trainen iedere week op water mits het aantal teams dit toelaat.

Overige teams (ook trimhockey en donderdagavond teams) trainen om de week op een waterveld tenzij het echt niet anders kan.

Teams die voor de winterstop niet op een waterveld trainen worden na de winterstop herzien. Dit betreft een beperkt aantal teams. Mocht een team voorkeur hebben om altijd op een zandveld te trainen kunt u dit doorgeven aan trainingsscommissie@hcdenbosch.nl

Jeugd:

Breedte
1 x 1,50 uur training
1 x 1,00 uur training

Breedte plus (A2, B2, B3, C2, C3 en D3)
1 x 1,50 uur training
1 x 1,50 uur training plus een 0,50 uur motorisch training

Uitzondering:
De D3 heeft om de week, een derde (motorisch) trainingsmoment van een 1,00 uur

Jongste jeugd (mini’s)
E8-jeugd: 1 x 1,50 uur en 1 x 1,00 uur training
E6-jeugd: 2 x 1,00 uur training
F3-jeugd: (tweedejaars) : 2 x 1,00 uur training
F3-jeugd: (eerstejaars): 1 x 1,00 uur
Trainingsmini’s: 1 x 1,00 uur
Funkeyhockey: 1x 1,00 uur (dit is voor 4 tot 6 jarige, hierna stroomt u kind automatisch door naar de trainingsmini’s).
De stappen per seizoen bij de doorstroom van de jongste jeugd (mini’s) naar jeugd zijn als volgt:

Seizoen 1:
Blok 1: trainingsmini
Blok 2: F3- jeugd eerstejaars

Seizoen 2:
Blok 3: F3- jeugd tweedejaars
Blok 4: E6- jeugd eerstejaars

Seizoen 3:
Blok 5: E6- jeugd
Blok 6: E6- jeugd

Seizoen 4:
Blok 7: E8- jeugd
Blok 8: E8- jeugd


Oneven blokken zijn vóór de winterstop, even blokken zijn na de winterstop.

Als uw kind wil starten vóór of tijdens een lopend seizoen, kunt u uw kind altijd aanmelden bij de minicommissie. Afhankelijk van de leeftijd start u kind dan in een leeftijdsgebonden blok. Voor de instroomdatum van de trainingsmini’s hanteren we nu de leeftijdsgrens van 1 oktober. Vóór deze datum moet uw kind dan 6 jaar zijn.

Voor het Funkeyhockey en de (jongste) jeugd zijn geen wachtlijsten.

Meld uw kind aan via minicommissie@hcdenbosch.nl , jeugdcommissie@hcdenbosch.nl of via het inschrijfformulier op de website.

Voor vragen over trainingen kunt u contact opnemen met trainingscommissie@hcdenbosch.nl.



De Trainingsscommissie

 
Dit schema loopt van 21-6-2021 t/m 27-6-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Meisjes D02 KGW 1 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D03 KGW 3 - AB
17:30 - 19:00 Jongens C1 KGW 3 - CD
17:30 - 19:00 Jongens D1 KGW 1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D2 KGW 1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B02 KGZ 4 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C02 KGZ 4 - CD
18:00 - 19:30 KNHB Opleidingen Trainingsgroep KGW 2 basiscursus training geven
19:00 - 20:30 Jongens A5 KGZ 4 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B1 Jop Beuger KGW 3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B2 KGW 3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A01 KGW 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A02 Alexander Prins KGW 1 - CD
20:30 - 22:00 Dames 09 Sem Vaessen KGZ 4 - CD
20:30 - 22:00 Dames Jong 02 KGW 1 - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong 08 Jaap Hoogveld KGW 1 - CD
20:30 - 22:00 Trimhockey A/B KGW 2
20:30 - 22:00 Trimhockey C/D KGW 3
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens D2 KGW 1 - CD
17:30 - 19:00 Jongens D3 KGZ 4 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C01 KGW 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D01 KGW 3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D02 KGW 3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D06 KGZ 4 - CD
18:00 - 19:30 KNHB Opleidingen Trainingsgroep KGW 2 basiscursus training geven
19:00 - 20:30 Dames 14 KGZ 4 - AB
19:00 - 20:30 Dames 16 KGW 3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A01 KGW 1 Oefenwedstrijd MA1
19:00 - 20:30 Meisjes B01 KGW 3 - AB
20:30 - 22:00 Trainingsgroep KGZ 5 - AB Trainingsleden
20:30 - 22:00 Dames 04 KGZ 5 - CD Even water
20:30 - 22:00 Dames 09 KGZ 4 - AB
20:30 - 22:00 Dames 10 KGZ 6 - AB
20:30 - 22:00 Dames 12 KGW 3 - CD
20:30 - 22:00 Dames 15 KGW 3 - AB
20:30 - 22:00 Dames 17 KGZ 4 - CD
20:30 - 22:00 Dames Jong 04 KGZ 6 - CD
20:30 - 22:00 Heren 08 KGW 2 - AB even water
20:30 - 22:00 Heren 11 KGW 2 - CD
20:30 - 22:00 Heren Jong 02 KGW 1 - CD
21:00 - 22:30 Heren Jong 01 KGW 1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Meisjes C03 KGW 1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens A2 KGW 3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C02 KGW 3 - CD
18:00 - 19:30 Den Bosch LG 1 KGW 2
18:00 - 19:30 Den Bosch LG 2 KGW 2
18:00 - 19:30 Meisjes A02 KGW 1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C01 KGW 1 - AB
19:00 - 20:30 Dames 05 KGZ 4 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A5 KGZ 5 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B2 KGZ 4 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B06 KGW 3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B07 KGW 3 - AB
19:30 - 21:00 Dames 06 KGW 1 - CD
20:00 - 21:30 Dames 08 KGW 2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 02 KGW 3 - AB
20:30 - 22:00 Dames 03 KGW 2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 13 KGW 3 - CD
20:30 - 22:00 Dames 30A KGZ 5 - CD
20:30 - 22:00 Dames 30C KGZ 5 - AB
20:30 - 22:00 Heren 06 KGZ 4 - CD
20:30 - 22:00 Heren 12 KGZ 4 - AB
20:30 - 22:00 Heren 35C KGW 1 - AB
21:00 - 22:30 Heren 10 KGW 1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Meisjes D01 KGW 1 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes D06 KGW 1 - CD
17:00 - 18:30 Veldreserveringen Trainingsgroep KGZ 4 Heijmans CK
17:00 - 18:30 Meisjes D03 KGW 3 - CD
17:30 - 19:00 Jongens D1 KGW 3 - AB
18:00 - 19:30 KNHB Opleidingen Trainingsgroep KGW 2 basiscursus training geven
18:00 - 19:30 Jongens C1 KGW 1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B01 KGW 1 - AB
18:30 - 19:30 Jongens A2 KGW 3 - CD
19:00 - 20:30 Veldreserveringen Trainingsgroep KGZ 4 - CD Nieuwe Jong D6 komt van 19-20.30u trainen op veld 4. Een ouder is daar dan bij.
19:00 - 20:30 Veldreserveringen Trainingsgroep KGW 3 - AB Training Youri met nieuw jong team dames
19:00 - 20:30 Dames Jong 07 KGZ 7 - AB
19:30 - 21:00 Jongens B1 Jop Beuger KGW 1 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A01 KGW 1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B02 KGW 2 - CD
20:00 - 21:30 Heren 09 KGZ 6 - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong 05 Berry Hanssen KGZ 7 - AB
20:30 - 22:00 Donderdagavond Dames A KGZ 4 - AB
20:30 - 22:00 Donderdagavond Heren A KGW 3 - AB
20:30 - 22:00 Heren 04 KGZ 5 - AB
20:30 - 22:00 Heren 05 KGW 2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 35D KGW 3 - CD
21:00 - 22:30 Heren 35A KGW 1 - CD
21:00 - 22:30 Heren 45A KGW 1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:30 - 21:00 Heren 09 KGW 3 - CD