Dit schema loopt van 18-5-2020 t/m 7-6-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Veldreserveringen Trainingsgroep KGW 2 Bossche Sportplezier.
16:00 - 17:30 ML Hockeyschool Trainingsgroep KGW 1
17:00 - 20:30 Keepers Trainingsgroep MLP
17:00 - 18:00 Jongens C6 Marijn Musters
Olivier Marechal
Joost Brouwers
KGW 2
17:00 - 18:00 Meisjes C09 Martijn Krikke
Evi Hoekstra
KGZ 4
17:00 - 18:00 Meisjes C10 Jaap Hoogveld KGW 3
18:15 - 19:15 Jongens A3 Robert Hofstee
Alexander Prins
KGW 1
18:15 - 19:15 Jongens B4 Carmen Victoria
Cas Joosten
KGZ 7
18:15 - 19:15 Jongens D3 Olivier Ey
Mees Raedts
KGZ 5
18:15 - 19:15 Meisjes A03 Jaap Hoogveld
Olivier Verstappen
KGW 3
18:15 - 19:15 Meisjes A09 Hans van den Dunge KGZ 4
18:15 - 19:15 Meisjes A10 Joost Brouwers KGW 2
18:15 - 19:15 Meisjes D05 Iris Jansen KGZ 6
19:30 - 20:30 Dames 09 KGZ 7
19:30 - 20:30 Dames J1 Gerry van den Heuvel KGZ 6
19:30 - 20:30 Jongens B2 Rob van Deursen
Sacha van Lith
KGW 3
19:30 - 20:30 Jongens B3 Robert Hofstee
Cas Joosten
KGW 1
19:30 - 20:30 Meisjes A02 Jaap Hoogveld
Joost Brouwers
KGZ 5
19:30 - 20:30 Meisjes B02 Alexander Prins
Carmen Victoria
KGZ 4
19:30 - 20:30 Meisjes B03 Olivier Verstappen
Servaas de Kok
KGW 2
20:45 - 21:45 Dames 02 Henk Huigens KGW 1
20:45 - 21:45 Dames 11 KGZ 7
20:45 - 21:45 Dames C Joost Brouwers KGZ 5
20:45 - 21:45 Heren 10 KGZ 4
20:45 - 21:45 Heren C KGW 3
20:45 - 21:45 Trimhockey A/B KGW 2
20:45 - 21:45 Trimhockey C/D KGZ 6
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 17:30 Dames 01 KGW 3
15:45 - 18:00 Heren 01 KGW 1
17:00 - 18:00 Jongens B5 Anouk Knuvers KGZ 5
17:00 - 18:00 Meisjes B04 Sem Vaessen
Joost Brouwers
KGZ 4
17:00 - 18:00 Meisjes B09 Paula Kraanen KGZ 6
17:00 - 18:00 Meisjes D01 Frederique Passier KGW 2
17:00 - 18:00 Meisjes D09 Miriam Heins KGZ 7
17:30 - 21:00 Keepers Trainingsgroep MLP
18:15 - 19:15 Jongens A6 Jaap Hoogveld KGZ 7
18:15 - 19:15 Jongens D5 Arnt Haanappel
Sophie Broeks
KGW 3
18:15 - 19:15 Meisjes A08 Joost Brouwers KGZ 4
18:15 - 19:15 Meisjes B06 Sem Vaessen KGZ 5
18:15 - 19:15 Meisjes B10 Paula Kraanen KGZ 6
18:15 - 19:15 Meisjes C01 Dilja Holewijn
Ben van de Burgt
KGW 2
18:15 - 19:15 Meisjes D02 Lex van Lierop
Lieve Schalk
KGW 1
19:30 - 20:30 Dames 10 KGZ 5
19:30 - 20:30 Dames 16 KGW 1
19:30 - 20:30 Jongens A5 Mark Landman KGW 3
19:30 - 20:30 Meisjes A05 Joost Brouwers KGZ 4
19:30 - 20:30 Meisjes A06 Jaap Hoogveld KGZ 7
19:30 - 20:30 Meisjes B01 Reinier van Heemstra KGW 2
19:30 - 20:30 Trimhockey C/D KGZ 6
20:45 - 21:45 Dames 04 KGW 2
20:45 - 21:45 Dames 12 KGZ 5
20:45 - 21:45 Dames 15 Jacobijn van Hiele-Houx KGZ 4
20:45 - 21:45 Heren A KGW 3
20:45 - 21:45 Heren Jong 2 Thijs van Eembergen KGW 1
20:45 - 21:45 Trainingsleden Berry Hanssen KGZ 6
20:45 - 21:45 Trimhockey A/B KGZ 7
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Funkey Anouk Koopman
Floris Christis
Olivier Christis
Pepijn Sy-A-Foek
KGW 1
15:30 - 16:30 Jongens 3F01 Rosali Netten KGZ 5 - AB Heren 1
15:30 - 16:30 Jongens 3F02 Gies Beenhakkers KGZ 5 - CD Heren 1
15:30 - 16:30 Jongens 3F03 Thomas Beekman KGZ 6 - AB Heren 1
15:30 - 16:30 Meisjes 3F01 Stacey Dielissen KGW 2 - AB Heren 1
15:30 - 16:30 Meisjes 3F02 Fenna Klinkenberg KGW 2 - CD Heren 1
15:30 - 16:30 Meisjes 3F03 Amber Simon KGW 3 - AB Heren 1
15:30 - 16:30 Meisjes 3F04 Floortje van den Acker KGW 3 - CD Heren 1
15:30 - 16:30 Meisjes 3F05 Juliette Dito KGZ 4 - AB Heren 1
15:30 - 16:30 Meisjes 3F06 Floortje Dielissen KGZ 4 - CD Heren 1
15:30 - 16:30 Meisjes D03 Jeroen Delmée KGZ 7
17:00 - 18:00 Jongens 6E01 Ole Nieuwe Weme KGZ 5 - AB Heren 1
17:00 - 18:00 Jongens 6E02 Stan Pieter van Kuik KGZ 5 - CD Heren 1
17:00 - 18:00 Jongens 6E03 Wybine Jansens van Gellicum KGZ 6 - AB Heren 1
17:00 - 18:00 Jongens C5 Bram Adriaans
Victor Braaksma
KGW 1
17:00 - 18:00 Meisjes 8E01 Jip Marijne KGW 2 - AB Heren 1
17:00 - 18:00 Meisjes 8E02 Jeroen Delmée KGW 2 - CD Heren 1
17:00 - 18:00 Meisjes 8E03 Amber Simon KGW 3 - AB Heren 1
17:00 - 18:00 Meisjes 8E04 Fenna Klinkenberg KGW 3 - CD Heren 1
17:00 - 18:00 Meisjes 8E05 Juliette Dito KGZ 4 - AB Heren 1
17:00 - 18:00 Meisjes 8E06 Floortje Dielissen KGZ 4 - CD Heren 1
17:00 - 18:00 Meisjes C08 Margit Kiewit
Thessa Kiewit
KGZ 7
18:15 - 19:15 Den Bosch LG 1 KGW 2
18:15 - 19:15 Den Bosch LG 2 KGW 2
18:15 - 19:15 Jongens C2 Edsard Gratama
Kaj Frants
KGW 1 - AB oneven weken op water / even weken op veld 4
18:15 - 19:15 Jongens C2 Edsard Gratama
Kaj Frants
KGZ 4 - AB oneven weken op water / even weken op veld 4
18:15 - 19:15 Jongens C3 Sem Vaessen
Cas Joosten
KGZ 4 - CD even weken op water / oneven weken op veld 4
18:15 - 19:15 Jongens C3 Sem Vaessen
Cas Joosten
KGW 1 - CD even weken op water / oneven weken op veld 4
18:15 - 19:15 Meisjes C02 Anouk Knuvers
Kjell Minderhoud
KGW 3 - CD even weken op water / oneven weken op veld 5
18:15 - 19:15 Meisjes C02 Kjell Minderhoud
Anouk Knuvers
KGZ 5 - CD even weken op water / oneven weken op veld 5
18:15 - 19:15 Meisjes C03 Jaap Hoogveld
Noor Omrani
KGZ 5 - AB oneven weken op water / even weken op veld 5
18:15 - 19:15 Meisjes C03 Jaap Hoogveld
Noor Omrani
KGW 3 - AB oneven weken op water / even weken op veld 5
18:15 - 19:15 Meisjes C05 Gido van der Staak KGZ 7
18:15 - 19:15 Meisjes C06 Ella Franken
Rutger de Quay
KGZ 6
19:30 - 20:30 Dames 05 Mourad Majaiti KGZ 5
19:30 - 20:30 Dames 06 Harold Hospers KGZ 6
19:30 - 20:30 Dames 13 Luciën Speleman KGZ 7
19:30 - 20:30 Jongens A2 Jip Zerner
Noor Omrani
KGW 2
19:30 - 20:30 Jongens A4 Joost Brouwers KGZ 4
19:30 - 20:30 Jongens B1 Jop Beuger KGW 1
19:30 - 20:30 Meisjes A04 Jaap Hoogveld KGW 3
20:45 - 21:45 Dames A Joost Brouwers KGW 3
20:45 - 21:45 Heren 06 KGZ 5
20:45 - 21:45 Heren 07 KGZ 4
20:45 - 21:45 Heren 09 KGZ 6
20:45 - 21:45 Heren 11 KGZ 7
20:45 - 21:45 Heren B KGW 2
20:45 - 21:45 Heren D KGW 2
20:45 - 21:45 Heren F KGW 2
20:45 - 21:45 Heren Jong 1 Bas van Zundert KGW 1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 16:00 Dames 01 KGW 1
14:00 - 15:00 Dames Donderdagmiddag A KGW 2
16:00 - 20:30 Keepers Trainingsgroep MLP
16:00 - 18:00 Heren 01 KGW 1
17:00 - 18:00 Jongens D1 Guus Dobbelsteen KGW 2
17:00 - 18:00 Jongens D2 Cas Joosten
Thomas van Lamsweerde
KGW 3
17:00 - 18:00 Meisjes C07 Jan van der Schoor KGZ 7
17:00 - 18:00 Meisjes D04 Jente Urselman
Chrisje van den Acker
KGZ 5
17:00 - 18:00 Meisjes D06 Cato van Wijk
Lieve Marechal
KGZ 4
17:00 - 18:00 Meisjes D08 Sarah van der Wal
Domei Hillen
KGZ 6
18:00 - 19:15 Dames 01 KGW 1
18:15 - 19:15 Jongens C1 Dennis De Graaf KGW 2
18:15 - 19:15 Jongens D4 Jente Urselman
Ella Wienk
KGW 3
18:15 - 19:15 Meisjes A07 Hans van den Dunge
Sem Vaessen
KGZ 4
18:15 - 19:15 Meisjes B11 Isabelle Bennebroek
Boukje Bossink
KGZ 5
19:30 - 20:30 Dames 03 KGZ 6
19:30 - 20:30 Dames J2 KGZ 5
19:30 - 20:30 Jongens A1 Roderik Nierman KGW 1
19:30 - 20:30 Meisjes A01 Jaimy Hulsker KGW 2
19:30 - 20:30 Meisjes B07 Meike Rijkers
Jan van der Schoor
KGW 3
19:30 - 20:30 Meisjes B08 Marc Bakermans KGZ 4
20:45 - 21:45 Dames J3 Hans van den Dunge KGZ 7
20:45 - 21:45 Donderdagavond Dames A KGW 2
20:45 - 21:45 Donderdagavond Heren A KGZ 4
20:45 - 21:45 Heren 03 KGW 3
20:45 - 21:45 Heren 05 KGZ 5
20:45 - 21:45 Heren 08 KGZ 6
20:45 - 21:45 Heren G KGW 1
20:45 - 21:45 Heren LA KGW 1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:30 - 15:00 Dames 01 KGW 3
14:30 - 17:00 Heren 01 KGW 1
15:30 - 16:30 Jongens 6E04 Joep Kellenaers KGW 2 - AB Dames 1
15:30 - 16:30 Jongens 6E05 Joshua Samuels KGW 2 - CD Dames 1
15:30 - 16:30 Jongens 6E06 Pepijn Banken KGW 3 - AB Dames 1
15:30 - 16:30 Jongens 6E07 dennis kacar KGW 3 - CD Dames 1
15:30 - 16:30 Jongens 6E08 Sjoerd Janssens KGZ 4 - AB Dames 1
15:30 - 16:30 Jongens 6E09 Koen van Gerven KGZ 4 - CD Dames 1
15:30 - 16:30 Meisjes 6E09 Jeroen Delmée KGZ 5 - AB Dames 1
15:30 - 16:30 Meisjes 6E10 Anouk Koopman KGZ 5 - CD Dames 1
15:30 - 16:30 Meisjes 6E11 Juliette Dito KGZ 6 - AB Dames 1
15:30 - 16:30 Meisjes 6E12 Emma Kuilman KGZ 6 - CD Dames 1
15:30 - 16:30 Meisjes 6E13 Gies Beenhakkers KGZ 7 - AB Dames 1
15:30 - 16:30 Meisjes 6E14 Stacey Dielissen KGZ 7 - CD Dames 1
16:00 - 19:30 Keepers Trainingsgroep MLP
17:00 - 18:00 Jongens 8E01 Job Boonekamp KGW 2 - AB Dames 1
17:00 - 18:00 Jongens 8E02 Onno Nikkelen KGW 2 - CD Dames 1
17:00 - 18:00 Jongens 8E03 Joshua Samuels KGW 3 - AB Dames 1
17:00 - 18:00 Jongens 8E04 Lucas Vaartjes KGW 3 - CD Dames 1
17:00 - 18:00 Meisjes 6E01 Guusje Schouwenaar KGZ 4 - AB Dames 1
17:00 - 18:00 Meisjes 6E02 Cato Wienk KGZ 4 - CD Dames 1
17:00 - 18:00 Meisjes 6E03 Anouk Koopman KGZ 5 - AB Dames 1
17:00 - 18:00 Meisjes 6E04 Rosanne Jansen KGZ 5 - CD Dames 1
17:00 - 18:00 Meisjes 6E05 Emma Kuilman KGZ 6 - AB Dames 1
17:00 - 18:00 Meisjes 6E06 Juliette Dito KGZ 6 - CD Dames 1
17:00 - 18:00 Meisjes 6E07 Gies Beenhakkers KGZ 7 - AB Dames 1
17:00 - 18:00 Meisjes 6E08 Stacey Dielissen KGZ 7 - CD Dames 1
18:15 - 19:15 Jongens C4 Joost Brouwers KGZ 4
18:15 - 19:15 Meisjes B05 Dinte van den Boogaart KGZ 5
18:15 - 19:15 Meisjes C04 Annechien Bos KGW 3
18:15 - 19:15 Meisjes D07 Odile van der Woude KGW 2
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 13:00 Trainingsgroep KGZ 4 Breedte plus
09:00 - 10:00 Dames B KGW 3
09:00 - 10:15 Meisjes D01 KGW 1
09:00 - 10:15 Meisjes D02 KGW 2
10:30 - 11:30 Dames 08 KGW 3
10:30 - 11:45 Jongens D1 KGW 1
10:30 - 11:45 Jongens D2 KGW 2
12:00 - 13:15 Meisjes A01 KGW 1
12:00 - 13:15 Meisjes B01 KGW 2
12:00 - 13:15 Meisjes C01 KGW 3
13:30 - 15:00 Jongens A1 KGW 1
13:30 - 15:00 Jongens B1 KGW 2
13:30 - 15:00 Jongens C1 KGW 3
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
11:00 - 12:00 Dames 03 KGW 2
11:00 - 12:00 Dames 08 Kamiel Wasser KGZ 4
11:00 - 12:00 Dames 14 KGZ 6
11:00 - 12:00 Dames B KGW 3
11:00 - 12:00 Dames J2 KGW 1
11:00 - 12:00 Heren E KGZ 5