Dit schema loopt van 29-5-2017 t/m 4-6-2017
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 District ZN Trainingsgroep KGW 1 olv erik wonink
16:00 - 17:30 Keepers Trainingsgroep MLP
16:00 - 17:30 ML Hockeyschool Trainingsgroep KGW 3
16:30 - 17:30 Cornertraining Trainingsgroep KGW 2 - AB
16:30 - 17:30 Jongens D6 Lars Beekman
Mathijs Ackermans
Bernadette Verel-Tolsma
KGZ 4 - CD extra training
16:30 - 17:30 Meisjes D06 KGZ 5 - AB extra training
17:00 - 18:30 Jongens D2 Pelle Hemstra KGW 2 - CD
17:00 - 18:00 Jongens D4 KGZ 4 - AB extra training
17:30 - 19:30 Sleeptraining Trainingsgroep MLP Nick Budgeon
17:30 - 19:00 Jongens C4 Yoep van Dartel KGW 3 - AB
17:30 - 18:30 Jongens C5 Dirk Jan Sauer KGZ 4 - CD extra training
17:30 - 18:30 Jongens C7 Hidde Renzen KGZ 5 - CD extra training
17:30 - 19:00 Meisjes B2 Julia van den Heuvel
Laz Omrani
KGW 3 - CD
18:00 - 19:30 Jongens C1 Ronald Colijn KGW 1 - CD
18:00 - 19:30 Jongens D1 Frederique Passier KGW 1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C10 Suze Holterman KGW 2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A3 Jeroen Odijk KGZ 6 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C04 Anthony van Eijk
Steven van Dongen
KGZ 7 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C05 Ralph Nijnatten KGZ 7 - CD extra training
19:00 - 20:30 Jongens A4 KGZ 4 Edo, Goscha,
19:00 - 20:30 Jongens A5 KGZ 4 Edo, Goscha,
19:00 - 20:30 Jongens B5 KGZ 4 Edo, Goscha,
19:00 - 20:30 Meisjes B4 Sjoerd van der Werf
Britt Henderson
KGZ 5 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B7 Niels van Vals KGZ 5 - CD
19:30 - 20:30 Trim D Trainingsgroep MLP Robert-Jan van Bavel
19:30 - 21:00 Jongens A1 Steijn Spreij
Guido Petit Dit De La Roche
Mark Spreij
KGW 1 - AB
19:30 - 21:00 Jongens A5 KGW 2 inhaalwedstrijd Bommelerwaard
19:30 - 21:00 Jongens B1 Gijs Campbell KGW 1 - CD
19:30 - 20:30 Jongens B4 Daan Bozon KGW 3 - CD extra training
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Roderik Nierman
Roel Van Maastrigt
KGW 3 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes C12 Toine Walters KGZ 6 - AB extra training
20:00 - 21:30 Meisjes A4 Jeroen Odijk KGZ 6 - CD
20:30 - 22:00 Wedstrijd Trainingsgroep KGZ 7
20:30 - 22:00 Trimleden KGZ 4 Edo
20:30 - 22:00 Trimleden KGZ 5 Goscha
21:00 - 22:00 Trainingsgroep KGW 1 Hanne Daanen 29 mei
21:00 - 22:30 Trimleden KGW 3
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 17:30 Dames 01 Bas van Zundert
Raoul Ehren
KGW 1
15:30 - 17:30 Heren 01 Eric Verboom KGW 3
16:00 - 17:30 Jongens 8E01 KGZ 4
16:00 - 17:30 Jongens 8E02 KGZ 4
16:00 - 17:30 Jongens 8E03 KGZ 4
16:00 - 17:30 Jongens 8E04 KGZ 4
16:00 - 17:30 Meisjes 8E1 KGZ 5
16:00 - 17:30 Meisjes 8E2 KGZ 5
16:00 - 17:30 Meisjes 8E3 KGZ 5
16:00 - 17:30 Meisjes 8E4 KGZ 5
16:00 - 17:30 Meisjes 8E5 KGZ 6 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes 8E6 KGZ 6 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D01 Arjen Fluijt KGW 2 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D02 Lex van Lierop KGW 2 - CD
16:00 - 17:30 Meisjes D09 Simone Hefting KGZ 7 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 8E7 KGZ 6 - CD
17:30 - 19:00 Jongens C2 Pleun van Oort
Lex van Lierop
KGZ 4 - CD
17:30 - 19:00 Jongens C3 Daan Bozon KGZ 5 - CD
17:30 - 19:00 Jongens D1 Bart van Lith
Onno Fernig
KGW 3 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D2 Sacha van Lith KGW 3 - CD
17:30 - 19:00 Jongens D3 Rob van Deursen KGZ 5 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B1 Neel van der Leeuw
Jaimy Hulsker
KGW 1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B5 Sebastiaan de Charro KGZ 7 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B6 Nienke Coops KGZ 7 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B8 Anne van den Dries
Jitske Lamers
KGZ 6 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C01 Karin den Ouden
Arjen Fluijt
KGW 2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C02 Joost Brouwers KGW 2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C03 Rein Meijer
Jan van der Schoor
KGW 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C06 Nikki Haans KGZ 4 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D08 Servaas de Kok
Sebastiaan de Charro
KGZ 6 - AB
19:00 - 20:30 Dames 01 Raoul Ehren
Bas van Zundert
KGW 3
19:00 - 20:30 Heren 01 Eric Verboom KGW 1
19:00 - 20:30 Jongens A2 Bas de Bruijn KGZ 4 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A3 Paul de Leeuw KGZ 6 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B3 KGZ 4 - AB
19:00 - 20:30 Jongens C1 Ronald Colijn
Emily Campbell
KGW 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Joost Brouwers KGW 2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C07 Susan Krikke
Sebastiaan de Charro
KGZ 5 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes C11 Julie van Berckel
Lima van de Ven
KGZ 5 - CD extra training
19:00 - 20:00 Meisjes D07 Mirthe Robeerst
Ninke Döll
KGZ 6 - AB extra training
20:30 - 22:00 Dames 02 KGW 2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 03 KGW 2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 04 KGW 1 - CD
20:30 - 22:00 Dames 09 KGZ 5 - CD
20:30 - 22:00 Dames 10 KGW 3 - CD
20:30 - 22:00 Dames 11 KGZ 7 - CD
20:30 - 22:00 Dames 13 KGZ 6 - AB
20:30 - 22:00 Dames 14 KGZ 4 - AB
20:30 - 22:00 Dames 15 KGZ 4 - CD
20:30 - 22:00 Heren 01 KGW 1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 08 KGW 3 - AB
20:30 - 22:00 Heren 11 KGZ 6 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 17:30 ML Hockeyschool Trainingsgroep KGW 2
15:00 - 16:00 Jongens 3F1 KGZ 4 - AB
15:00 - 16:00 Jongens 3F2 KGZ 4 - AB
15:00 - 16:00 Jongens 3F3 KGZ 4 - AB
15:00 - 16:00 Jongens 3F4 KGZ 4 - CD
15:00 - 16:00 Jongens 3F5 KGZ 4 - CD
15:00 - 16:00 Meisjes 3F1 KGZ 5 - AB
15:00 - 16:00 Meisjes 3F2 KGZ 5 - AB
15:00 - 16:00 Meisjes 3F3 KGZ 5 - AB
15:00 - 16:00 Meisjes 3F4 KGZ 5 - AB
15:00 - 16:00 Meisjes 3F5 KGZ 5 - CD
15:00 - 16:00 Meisjes 3F6 KGZ 5 - CD
15:00 - 16:00 Meisjes 3F7 KGZ 5 - CD
15:00 - 16:00 Meisjes 3F8 KGZ 5 - CD
16:00 - 17:00 Jongens 6E06 KGZ 4 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 6E07 KGZ 4 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 6E08 KGZ 4 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 6E09 KGZ 4 - CD
16:00 - 17:00 Jongens 6E10 KGZ 4 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E09 KGZ 5 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 6E10 KGZ 5 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 6E11 KGZ 5 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 6E12 KGZ 5 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 6E13 KGZ 5 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E14 KGZ 5 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E15 KGZ 5 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E16 KGZ 5 - CD
16:00 - 17:30 Meisjes D01 KGW 1 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D02 KGW 1 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes A1 Roel Van Maastrigt
Roderik Nierman
KGW 3 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes D09 Evelijn Schulte
Liesbeth Hovestad
KGZ 6 - CD Extra training
17:00 - 18:00 Jongens 6E01 KGZ 4 - AB
17:00 - 18:00 Jongens 6E02 KGZ 4 - AB
17:00 - 18:00 Jongens 6E03 KGZ 4 - AB
17:00 - 18:00 Jongens 6E04 KGZ 4 - CD
17:00 - 18:00 Jongens 6E05 KGZ 4 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 6E01 KGZ 5 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 6E02 KGZ 5 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 6E03 KGZ 5 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 6E04 KGZ 5 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 6E05 KGZ 5 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 6E06 KGZ 5 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 6E07 KGZ 5 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 6E08 KGZ 5 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C02 Nick Budgeon KGW 3 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C10 Jan-Willem van den Akker KGZ 6 - AB extra training
17:30 - 18:30 Jongens C4 Yoep van Dartel KGZ 6 - CD extra training
17:30 - 19:00 Meisjes C01 KGW 1 - CD
18:00 - 19:30 Den Bosch LG 1 Arjanne Molmans
Ineke de Winter
Merel Cooijmans
KGW 2 - CD
18:00 - 19:30 Den Bosch LG 2 Jilske Vos
Janneke van Lier
Maud Blom
Denise Wouters
Vivianne Blom
KGW 2 - AB
18:00 - 19:30 Jongens C2 Lex van Lierop
Nick Budgeon
KGW 3 - CD
18:00 - 19:30 Jongens D5 Jurre ' t Lam KGZ 4 - AB
18:00 - 19:30 Jongens D6 Thymen van Nuland
Mikey Timmermans
KGZ 4 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B3 Joost Brouwers KGW 1 - AB HW trainer ?
18:00 - 19:30 Meisjes C08 Sarah Warm KGZ 6 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C09 Philippe Schuit KGZ 7 - CD extra training
18:00 - 19:30 Meisjes D03 Meike Verberne KGZ 5 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D04 Timo Boers KGZ 7 - AB extra training
18:00 - 19:30 Meisjes D05 Pleun van Oort
Jip Zerner
KGZ 5 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes A4 Michel de Veer KGW 3 - AB extra training div ouders geven taining
18:30 - 19:30 Meisjes B9 Jack van der Bijl KGZ 6 - CD extra training
19:00 - 21:00 Meisjes B1 Jaimy Hulsker KGW 1 - CD
19:30 - 21:00 Dames 06 KGZ 5 - CD
19:30 - 21:30 Dames 12 KGZ 6 wedstrijd berkel enschot
19:30 - 21:00 Dames A KGW 2 - A
19:30 - 21:00 Dames B KGW 2 - B
19:30 - 21:00 Dames J1 KGZ 7 - CD
19:30 - 21:00 Dames J2 KGZ 7 - AB
19:30 - 20:00 Den Bosch LG 1 Katrien van Bergen
Ineke de Winter
Arjanne Molmans
KGZ 4
19:30 - 21:00 Jongens A1 Mark Spreij
Steijn Spreij
Guido Petit Dit De La Roche
KGW 3 - CD
19:30 - 21:00 Jongens B1 KGW 3 - AB
19:30 - 21:00 Jongens B2 Thom van Dartel KGZ 5 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Roderik Nierman
Roel Van Maastrigt
KGW 1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A3 Joost Brouwers KGW 2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 05 KGZ 4 - CD
20:00 - 21:30 Dames 07 KGZ 4 - AB
21:00 - 22:30 Wedstrijd Trainingsgroep KGZ 7
21:00 - 22:30 Dames 08 KGZ 5 - AB
21:00 - 22:30 Dames J4 KGW 1 - AB
21:00 - 22:30 Heren 05 KGW 2 - CD
21:00 - 22:30 Heren 07 KGW 1 - CD
21:00 - 22:30 Heren 09 KGW 2 - AB
21:00 - 22:30 Heren 12 KGW 3 - AB
21:00 - 22:30 Heren 13 KGW 3 - CD
21:00 - 22:30 Heren D KGZ 5 - CD
21:00 - 22:30 Heren D MLP
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 23:00 Trainingsgroep KGW 1 EHCC
14:00 - 23:00 Trainingsgroep KGW 3 EHCC
16:00 - 17:00 Cornertraining Trainingsgroep MLP Bart van Lith
16:30 - 18:00 Jongens D4 Joost Brouwers
Lotte de Beijer
KGW 2 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes C04 Joost Brouwers KGW 2 - CD extra training
16:30 - 18:00 Meisjes D06 Hans v.d. Dunge
Joost Brouwers
KGZ 6 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D07 Nikki Haans
Joost Brouwers
KGZ 6 - CD
17:00 - 18:00 Jongens D5 Hannah Pulsford KGZ 7 - AB extra training
17:00 - 18:00 Meisjes C06 Maarten Grandjean
Gilbert Horbach
KGZ 5 - CD extra training
17:00 - 18:00 Meisjes C07 Julie Cousin
Isabeau van Leeuwen
KGZ 5 - AB extra training
17:30 - 18:30 Cornertraining Trainingsgroep MLP H1 / JA1
17:30 - 19:30 Meisjes B3 Joost Brouwers KGZ 4 - AB
17:30 - 19:30 Meisjes C03 Youri Robeerst
Rein Meijer
KGZ 4 - CD
18:00 - 19:30 Jongens A1 Steijn Spreij
Guido Petit Dit De La Roche
Mark Spreij
KGW 2 - CD
18:00 - 19:30 Jongens C1 Ronald Colijn
Emily Campbell
KGW 2 - AB
18:00 - 19:30 Jongens C3 Daan Bozon KGZ 5 - AB
18:00 - 19:30 Jongens C5 Jan van der Schoor KGZ 6 - BC
18:00 - 19:30 Jongens C6 Thygo van Nuland KGZ 6 - A trainer: Thygo van Nuland
18:00 - 19:30 Jongens C7 Thymen van Nuland
Mikey Timmermans
KGZ 6 - D
18:00 - 19:30 Meisjes B9 Charlotte ten Hacken KGZ 5 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C05 Janneke Wouters KGZ 7 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C11 Pien Oude Elberink KGZ 7 - D
18:00 - 19:30 Meisjes C12 Yente Jonkergouw
Sebastiaan de Charro
KGZ 7 - C
19:30 - 21:00 Jongens A2 Bas de Bruijn
Nick Budgeon
KGZ 7 - CD
19:30 - 20:30 Jongens A4 MLP extra training
19:30 - 21:00 Jongens B1 Gijs Campbell KGW 2 - CD
19:30 - 21:00 Jongens B3 Stijn v.d. Berg KGZ 5
19:30 - 21:00 Jongens B4 KGZ 5
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Roel Van Maastrigt
Roderik Nierman
KGW 2 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A2 Joost Brouwers KGZ 7 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A5 Paul de Leeuw KGZ 6 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A6 Berry Hanssen KGZ 6 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes B5 KGZ 4 - AB extra training
19:30 - 21:00 Meisjes B7 Niels van Vals
Thygo van Nuland
KGZ 4 - CD
21:00 - 22:30 Dames C KGZ 4 - AB
21:00 - 22:30 Dames J3 KGZ 6 - AB
21:00 - 22:30 Heren 02 KGZ 7 - AB
21:00 - 22:30 Heren 03 KGZ 7 - CD
21:00 - 22:30 Heren 04 KGW 2 - AB
21:00 - 22:30 Heren 06 KGZ 6 - CD
21:00 - 22:30 Heren 10 KGZ 5 - CD
21:00 - 22:30 Heren A MLP
21:00 - 22:30 Heren B KGZ 4 - CD
21:00 - 22:30 Heren J1 KGW 2 - CD
21:00 - 22:30 Heren La KGZ 5 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 23:00 Trainingsgroep KGW 3 EHCC
14:00 - 23:00 Trainingsgroep KGW 1 EHCC